Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Piotrkowie

Strefa FM Czwartek, 18 kwietnia 20243
Już w niedziele (21.04.2024) moc atrakcji dla miłośników nie tylko jednośladów. Polski Związek Motorowy i Stowarzyszenie HELP PT zaprasza na rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Piotrkowie Trybunalskim.
archiwum ePiotrkow.pl / fot.: Ł. Michalczyk archiwum ePiotrkow.pl / fot.: Ł. Michalczyk

Impreza odbędzie się  na terenie parkingu centrum handlowego Al. Sikorskiego 13/17. Organizatorzy zapowiadają atrakcje nie tylko dla fanów motocykli. Od godziny 11 zaplanowany jest piknik rodzinny - dmuchańce  i strefa gastronomiczna. 

O godzinie 12 startujemy z piknikiem motocyklowym połączonym z akcją charytatywną dla Patryka Kabzińskiego. Motocyklami będziemy wjeżdżać na górny parking M-Parku. W ubiegłym roku ponad pięćset motocykli się zmieściło. Pojawią się pojazdy zabytkowe i tym rozpoczniemy też sezon fanów starszej motoryzacji - Mówił Dariusz Cecotka ze stowarzyszenia Help PT.

 W ramach imprezy motocykliści przejadą się kolumną po piotrkowskich ulicach. Akcja ma charakter charytatywny.

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

3


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

filozof ~filozof (Gość)24.04.2024 12:27

Cecotka mieszka chyba na wsi dlatego propaguje zakłócanie spokoju w mieście bo on tego hałasu nie słyszy taki jest z niego cwaniak..

01


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)19.04.2024 13:31

No i wszystko pięknie i ładnie Gratuluję tylko potem nie ryczeć po nocach po ulicach tymi swoimi bez tłumnikowymi rupieciami dzieci mi budzicie A policja udaje że nie słyszy

92


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat