Rozpoczęcie sezonu motocyklowego przełożone. Będzie nowy termin

Sobota, 20 kwietnia 20244
Pogoda pokrzyżowała plany organizatorom rozpoczęcia sezonu motocyklowego i towarzyszącemu mu piknikowi rodzinnemu, które zaplanowano na 21 kwietnia na terenie przy centrum handlowym w al. Sikorskiego w Piotrkowie. Wydarzenie odbędzie się w innym terminie.

Ze względu na informacje o bardzo złej pogodzie i niskiej temperaturze zostaliśmy zmuszeni do odwołania rozpoczęcia sezonu motocyklowego oraz pikniku rodzinnego, który miał się odbyć w niedzielę, 21 kwietnia, przy centrum handlowym M-Park w Piotrkowie. O nowym terminie powiadomimy państwa niebawem - mówi Dariusz Cecotka, prezes stowarzyszenia Help PT.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

6


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

babcia ~babcia (Gość)25.04.2024 13:57

A gdzie oni tymi warczącymi maszynami będą się przemieszczać i jakiej porze dnia bo to ma znaczenie dla pozostałej większości , normalnej nie zakłócającej innym spokoju mieszkańcom.

00


Noo luuudzie!!! ~Noo luuudzie!!! (Gość)22.04.2024 05:05

Znowu cecotka. Strach otworzyć lodówkę.

70


Gru ~Gru (Gość)22.04.2024 11:18

Najlepiej przelozyc na przyszly rok.

50


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat