Remisowo na Legii

Strefa FM Sobota, 15 maja 20100
Remisem 2:2 z Legią Warszawa zakończyło się ostatnie spotkanie sezonu 2009/2010 dla zespołu PGE GKS Bełchatów. Podopieczni Rafała Ulatowskiego zakończyli rozgrywki na piątym miejscu.

Z pewnością piąta pozycja pozostawia lekki niedosyt, ale niestety wiele wskazuje na to, że bełchatowski klub w przyszłym sezonie może mieć problemy z powtórzeniem tego miejsca. Prasa rozpisuje się o poważnych zmianach kadrowych w bełchatowskim klubie. Niepewna jest przyszłość trenera Rafała Ulatowskiego, a kilku czołowych piłkarzy ma już ponoć propozycje gry w innych klubach.

W meczu w Warszawie, po 45 minutach prowadziła Legia Warszawa, a bramkę strzelił Maciej Iwański. Bełchatowianie wyrównali po strzale Zbigniewa Zakrzewskiego, a w 81. minucie na prowadzenie wyprowadził "Brunatnych" Bartłomiej Bartosiak. PGE GKS nie cieszył się jednak długo z prowadzenia. Iwański strzelił w 83. minucie swoją drugą bramkę i mecz zakończył się remisem 2:2.

Legia Warszawa - PGE GKS Bełchatów 2:2 (1:0)

Bramki: Maciej Iwański 23, 83 - Zbigniew Zakrzewski 55, Bartłomiej Bartosiak 81

PGE GKS: Sapela - Janus, Pietrasiak, Lacić, Popek - Poźniak (61' Bocian), Rachwał, Gol (69' Bartosiak), Cetnarski, Zakrzewski (74' Kuświk) - Nowak.

Trener: Rafał Ulatowski