Advertisement

Remis lidera

OSiR Poniedziałek, 16 maja 202223033
Dwie kolejki rozegrali piłkarze-amatorzy w ostatni weekend. Pierwszy remis w sezonie zanotował lider. Po serii wysokich porażek wreszcie wygrał były mistrz.
ALPN ALPN

 

Najwięcej emocji dostarczyło spotkanie 17. kolejki, w którym prowadzący Barwil-Omega zremisował z Met-Stalem 5:5. To pierwszy remis obrońcy tytuły i druga strata. Wykorzystała to w  Starówka, zbliżając się do lidera na punkt (Barwil ma jednak jeden mecz zaległy).

Po kilku wysokich i niespodziewanych porażkach wreszcie wygrał Prym-Galeria Wnętrz. Drużyna mająca w składzie m.in. Jakuba Grzegorzewskiego rozgromiła Rol-Best 8:0.

Pierwszą „3” tworzą: Barwil-Omega (43 pkt.), Starówka (42 pkt.) i Moszczenica GG (39 pkt.). Ich przewaga na czwartym Eko Lukiem wynosi minimum 12 punktów.

Mecze Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej organizowanej przez piotrkowski OSiR rozgrywane są w weekendowe poranki na bocznych boiskach stadionu miejskiego.

 

 


Zainteresował temat?

2

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Jan III ~Jan III (Gość)22.05.2022 23:37

To prawda ze Moszczenice GG od nowego sezonu ma prowadzic Pep Głardiola???

00


Dzon ~Dzon (Gość)22.05.2022 23:35

Podobno Lewy chce odejsc do Starowki...

00


Andrzejmasztalerz ~Andrzejmasztalerz (Gość)21.05.2022 09:51

Ale kiwa i jeszcze w kornerach gra

00


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat