Advertisement

Problemy z parkowaniem przy piotrkowskim szpitalu

Strefa FM Poniedziałek, 30 stycznia 202311
Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie przechodzi termomodernizację. Prowadzone prace powodują spore utrudnienia związane z parkowaniem przy placówce medycznej.
fot. SSW w Piotrkowie fot. SSW w Piotrkowie

Niektórzy za nic mają oznakowanie, informujące o zakazie parkowania w danym miejscu. Przekonują się o tym m.in. kierowcy ambulansów, którzy mają problem z wyjazdem z terenu szpitala. Jak wiadomo, w przypadku wyjazdu karetki pogotowia każda sekunda ma znaczenie.

Zdajemy sobie sprawę, że w czasie remontu parkowanie na terenie SSW może być utrudnione. Jednak zajęcie niektórych miejsc parkingowych jest konieczne z punktu widzenia bezpieczeństwa podczas wykonywanych prac. Wiemy, że występują problemy z parkowaniem, prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość oraz o zachowanie szczególnej ostrożności - mówi Bartłomiej Kaźmierczak, rzecznik prasowy szpitala wojewódzkiego w Piotrkowie.

Rzecznik szpitala dodaje, że informacja o planowanej termomodernizacji została przekazana pracownikom szpitala, z jednoczesną prośbą o parkowanie samochodów prywatnych wyłącznie w części parkingowej, przeznaczonej dla pracowników. Z kolei sami pacjenci, na czas trwania remontu, muszą uzbroić się w cierpliwość i parkować w takich miejscach, aby nie narażać się na mandat.

POLECAMY


Zainteresował temat?

4

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (11)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Hmmm ~Hmmm (Gość)02.02.2023 08:58

Laweta i odholowanie takich pojazdów na koszt właściciela.

11


Gh ~Gh (Gość)31.01.2023 10:42

Nigdy nie miałem problemu z zaparkowaniem bo z drugiej strony jest pusty parking płatny ale skomstwo nie zna granic

31


go?ć_piotrkowianka ~go?ć_piotrkowianka (Gość)31.01.2023 14:01

Dyrekcje szpitala przy ul.Rakowskiej mają gdzieś temat parkingu dla pacjentów i ich odwiedzających. Napisałam "dyrekcje", bo ten problem istnieje od dziesiątek lat od kiedy tylko ten szpital istnieje.Brak słów na określenie podejścia ludzi pełniących w nim funkcje dyrektorskie do tego zagadnienia. Po prostu ich to nie obchodzi.To już bez porównania jest super parking naprzeciw szpitala przy ul. Roosevelta, bo tam się o ludzi dba.A na Rakowskiej traktuje się ich jak powietrze.

30


stefan ~stefan (Gość)30.01.2023 20:56

gdzie strasz miejska pewnie pali by sie wystawic mandat temu landroweru za to ze stoi na zakazie i ma w poważaniu

31


Grażyna ~Grażyna (Gość)30.01.2023 19:51

Dlatego ja wszendzie jeżdże zielonom emzetkom.

22


Elf ~Elf (Gość)30.01.2023 15:18

Powiedział co wiedział czyli nic co by wniosło coś konkretnego do tego tematu

60


Abc ~Abc (Gość)30.01.2023 14:18

Pod tym szpitalem zawsze są problemy z parkowaniem. Parking jest za mały.

140


Moszczenicanin ~Moszczenicanin (Gość)30.01.2023 14:48

A tam problemy z parkowaniem.
Tam występują i to cały czas problemy z leczeniem.

82


go?ć_kinia ~go?ć_kinia (Gość)30.01.2023 13:10

Chyba muszę gdzieś zaparkować. Nie ma miejsc to parkuje tam gdzie mam bliżej a jak się nie podoba to proszę wybudować parking.

510


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat