Advertisement

Potrącenie na przejeździe kolejowym

Wtorek, 29 sierpnia 20230
65-letnia kobieta została potrącona na przejeździe kolejowym przy ul. Słowackiego w Piotrkowie. Jak twierdzą świadkowie, kobieta położyła się pomiędzy szynami, tuż przed nadjeżdżającym pociągiem.

Ładuję galerię...

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 9.30, tuz przed wjazdem na peron pociągu osobowego relacji Wrocław - Białystok, na wysokości przejazdu kolejowego.

Kobieta tuż przed nadjeżdżającym pociągiem położyła się wzdłuż torów. Znajdowała się między szynami. Pociąg zaczął awaryjnie hamować i przejechał nad nią. Z tego co widziałem, kobietę wyciągnięto spod pociągu, była przytomna. Karetka zabrała ją do szpitala - powiedział naszemu reporterowi jeden ze świadków zdarzenia.

Na miejsce wezwano straż pożarną, policję i pogotowie. Po akcji ratunkowej kobieta została odwieziona do szpitala. Policja potwierdza fakt potrącenia. Trwa ustalanie przebiegu wydarzeń. Dochodzenie nadzoruje prokuratura. Zarówno kobieta, jak i maszynista byli trzeźwi.

 

 

Wydarzenia na przejeździe wymusiły zamknięcie zapór. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę.

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

9

5


Advertisement
Advertisement

Komentarze (0)

Komentowanie zostało wyłączone.
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat