Podział punktów w Kielcach

Strefa FM Środa, 21 kwietnia 20100
W spotkaniu 24. kolejki Ekstraklasy, Korona Kielce zremisowała z PGE GKS-em Bełchatów 1:1 (0:0). Gospodarze zgotowali przeciwnikom prawdziwy ostrzał bramki, jednak Łukasz Sapela skapitulował dopiero przy rzucie karnym.

Goście odpowiedzieli bramką Cetnarskiego z 84. minuty. Tym samym kielecki stadion nadal pozostaje dla bełchatowian niezdobytą twierdzą.

Trener PGE GKS Rafał Ulatowski: "Pokazaliśmy mnóstwo zagrań, które nie przystoją piłkarzom zespołu zajmującego piąte miejsce w tabeli ekstraklasy. Być może wpłynęła na to długa przerwa w rozgrywkach. Dobrze, iż skończyło się remisem. Mamy teraz siedem spotkań co trzy dni. Tak nie można grać, nie tak powinna być zorganizowana najlepsza liga w kraju".

Korona Kielce - PGE GKS Bełchatów 1:1 (0:0)
Bramki:
Edi Andradina 63 - Mateusz Cetnarski 84
PGE GKS: Łukasz Sapela - Jakub Tosik, Marcin Drzymont, Dariusz Pietrasiak, Jacek Popek (72. Maciej Małkowski) - Tomasz Wróbel, Patryk Rachwał, Janusz Gol (74. Zbigniew Zakrzewski), Mateusz Cetnarski - Dawid Nowak, Grzegorz Kuświk (88. Kamil Poźniak).