Advertisement

Piotrkowianin szykuje się do sezonu

Piotrkowianin Wtorek, 19 lipca 202222135
Szczypiorniści Piotrkowianina rozpoczęli okres przygotowawczy do nowego sezonu. Na początku wykonane zostały testy wydolnościowe.
Fot. Piotrkowianin Fot. Piotrkowianin

Na pierwszych zajęciach obecni byli wszyscy nowi zawodnicy w piotrkowskim zespole: Krystian Krajewski (UKS MSMS Victoria Łódź), Eryk Pstrąg i Marcel Filipowicz (obaj SMS Kwidzyn) i Paweł Kowalski (Gwardia Opole).

 

Przez dwa tygodnie drużyna będzie ciężko pracować, a 29 lipca podsumuje pierwszą część przygotowań sparingowym spotkaniem z MMTS Kwidzyn. Pojedynek ten odbędzie się w Hali Relax. 3 sierpnia rywalem Piotrkowianina będzie Energa MKS Kalisz, a dwa dni później Azoty Puławy. Te mecze też rozegrane zostaną w Piotrkowie. Drużyna Bartosza Jureckiego zagra jeszcze dwumecz z Ostrovią Ostrów Wielkopolski, zmierzy się w Mielcu ze Stalą, zagra także z MKS Wieluń.

Najważniejsze będzie zgranie zespołu. Mamy nowych graczy, których wraz z Michałem Matyjasikiem sukcesywnie będziemy wprowadzać do drużyny. Nie chcę mówić tutaj o żadnych celach na sezon. Wiem jedno - zawsze ciężko potwierdzić jest to, co udało się wywalczyć, a my w poprzednim sezonie naprawdę osiągnęliśmy świetny wynik - powiedział na pierwszym treningu Bartosz Jurecki.

 


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_gość ~goœć_gość (Gość)19.07.2022 16:35

Czy na sparingi można wejść ?

21


dj ~dj (Gość)22.07.2022 05:15

Klub bez ambicji a miliony z miejskiej kasy idą w błoto. Jakie miejsce będzie to będzie. . Wiesz co robi ten miś? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa.

20


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat