Tym razem to panowie podziwiali, jak przedstawicielki płci pięknej radzą sobie za kółkiem w "Konkursie Zręczności Kierowców w Spódnicy". Panie musiały sobie poradzić z takimi zadaniami jak przebijanie w jeździe balonu szpicem zamontowanym na masce samochodu czy slalom z kubkiem wody w jednej ręce. Sprawdzano również ich wiedzę na temat przepisów ruchu drogowego i tego co znajduje się pod maską w samochodzie.
Kobiety bez prawa jazdy miały okazję przejechać się szkoleniowym autem z instruktorem. Panie pokonywały wyznaczoną pachołkami trasę. Najlepszą zawodniczkę nagrodzono kursem prawa jazdy.
Konkursom i zabawom towarzyszyła zbiórka krwi zorganizowana wspólnie z PCK. Krew oddały 22 osoby.
Prezes Automobilklubu, Dariusz Cecotka, zapowiada, że tego typu imprezy będą coraz częściej gościć na piotrkowskich drogach i parkingach. - Raz w miesiącu organizujemy KZK dla panów, ale marcowe święto zainspirowało nas do stworzenia imprezy specjalnie dla pań. Chcieliśmy w ten sposób podziękować naszym żonom i dziewczynom za wsparcie i zrozumienie naszej pasji. Zainteresowanie moto-zmaganiami ze strony kobiet znacznie przerosło nasze oczekiwania, za co dziękujemy i co nas bardzo cieszy - mówi prezes.
Na wszystkie uczestniczki czekały nagrody niespodzianki i symboliczne tulipany.
- Ostatki z Piliczanami w Sulejowie
- Po tragedii nastolatka. Znamy wyniki kontroli doraźnej w I LO w Piotrkowie
- Inspekcja Weterynaryjna ostrzega - ogniska ptasiej grypy
- Zakończyły się prace nad przebudową trzech odcinków dróg gminnych Aleksandrowa
- Boiska Sportowe nad zalewem w Czarnocinie
- Piotrków. Areszt dla czterech paserów
- Śmiertelny wypadek w Ostrowie. Dachował samochód. Nie żyje 69-letnia pasażerka
- Zderzenie dwóch aut przed pasami w Al. Armii Krajowej
- Ponad 21 mln zł na odnowę kamienic na "starówce" w Piotrkowie