Advertisement

PiotrkOFF Festival za nami

Sobota, 28 października 20231
Koncert Jacaszka rozpoczął tegoroczną, XIII już edycję PiotrkOFF ART Festivalu. Artysta przeniósł słuchaczy w świat niebanalnych brzmień, a publiczność wypełniła wszystkie miejsca w kościele ewangelicko-augsburskim, gdzie odbył się jego występ. Po nim zagrało warszawskie Bastarda Trio.

Ładuję galerię...

Kolejna edycja imprezy to - jak mówią jej organizatorzy - mieszanka nietuzinkowych dźwięków w wykonaniu niebanalnych artystów.

Chcemy promować muzykę nietuzinkową, skupioną wokół artystów i słuchaczy, którzy poszukują nowych brzmień. W tym roku sięgamy po szeroką paletę dźwięków, od ambientu po muzykę elektroniczną. Mamy też muzykę klasyczną, folk, avant-folk, post-rock, czy shoegaze, a nawet postpunk. Artyści przyjechali do nas z całego kraju, ale są też przedstawiciele lokalnej sceny muzycznej. W programie jest również koncert dla dzieci, ale też specjalna wystawa i performance - mówi Magdalena Sień z PiotrkOFF Art Festival.

 

W ramach sobotnich propozycji zorganizowano wernisaż wystawy prac dzieci "Zaczarowany świat muzyki" i koncert dla dzieci - zespołu Czereśnie. Na scenach pojawili się też Królówczana Smuga, BNNT, Rosa Vertov, Wieże Fabryk oraz DJ Bloom.

 

PiotrkOFF Art Festival nie mógłby się odbyć bez zadbania o najdrobniejsze szczegóły. Imprezę wspólnie zorganizowali Magdalena Sień, Karolina Pietras i Piotr Chęciński we współpracy z wieloma innymi osobami, które wspierały ich na różnych płaszczyznach w zakresie przygotowania festiwalu na jak najwyższym poziomie.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)28.10.2023 12:22

Ja i moja rodzina bardzo lubimy piotrkOFF a także różnego rodzaju inaugurację oraz biennale

00


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat