Pierwsza w sezonie giełda staroci pod Zamkiem Królewskim

Strefa FM Niedziela, 16 czerwca 20242
Antyki, szkło artystyczne, jak i użytkowe, biżuteria, monety kolekcjonerskie czy bibeloty. Nietuzinkowe przedmioty przyciągały od rana mieszkańców miasta na pierwszą w sezonie 2024 - XIII Piotrkowską Giełdę Staroci.

Ładuję galerię...

Niedzielna giełda (16.06.2026) na ternie piotrkowskiego Muzeum rozpoczyna sezon na targi staroci w mieście. Zbieracze niezwykłych przedmiotów oraz antyków również związanych z regionem mogą nacieszyć oczy, oraz swe kolekcje nietuzinkowymi eksponatami. Kolejne wydarzenia już w niedzielę 21 lipca, 18 sierpnia i 15 września. 

Podobnie jak w latach poprzednich, również tym razem nie zabrakło wystawców, kolekcjonerów i miłośników rzeczy dawnych oraz kupujących. Pośród odwiedzających nie zabrakło też przedstawicieli władz miasta. Wystawcy oferowali do sprzedaży rozmaite „przedmioty z duszą". Były wśród nich m.in. wyroby ze szkła, porcelany, zegarki, książki, militaria, fotografie, numizmaty, odznaczenia i medale, judaika, srebra, czy biżuteria. Do sprzedaży oferowano także komiksy, płyty, kasety, a nawet instrumenty muzyczne - informuje Paweł Kendra, z Muzeum w Piotrkowie.

 

g

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Piotrkowianin Piotrkowianinranga17.06.2024 18:20

Kiedy się skończy to jeżdżenie samochodami po trawnikach i ich niszczenie?

20


Kochany wnusio ~Kochany wnusio (Gość)17.06.2024 12:33

Jak bym chciał starocia zobaczyć to bym babke i dziadka odwiedził

05


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat