Nowa oferta na siłowniach piotrkowskiego OSiR-u

Piątek, 31 grudnia 20210
Zajęcia na siłowaniach z profesjonalnym trenerem zarówno dla osób zdrowych, jak i z niepełnosprawnościami - to nowa oferta piotrkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Z treningów będzie można skorzystać już od początku stycznia.
Fot. OSiR Piotrków Fot. OSiR Piotrków

Nowe możliwości treningów na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji mają związek z pojawieniem się w Piotrkowie Kamila Kowalczyka, terapeuty zajęciowego i trenera personalnego, który sam odnosił sukcesy w kulturystyce, a jako trener pomaga je teraz osiągać innym. 

 

Od stycznia z jego pomocy będzie można korzystać podczas zajęć w siłowniach Ośrodka Sportu i Rekreacji. Jak sam zapowiada, chce zachęcać do ćwiczeń zarówno osoby w pełni zdrowe, jak i z niepełnosprawnościami. 

Ja chcę wypełniać swoją prywatną misję. Misję pomocy wszystkim, zarówno osobom w pełni sprawnym, jak i tym z niepełnosprawnościami. Sam od dziecka zmagam się z niepełnosprawnością. Dla osób z takimi problemami sport jest czymś więcej niż aktywnością fizyczną. To miłość, pasja, rehabilitacja. Zapraszam wszystkich, bez bezsensownego podziału na osoby pełnosprawne i niepełnosprawne. Na pewno wszyscy będą zadowoleni - zachęca Kamil Kowalczyk.  

 

Zajęcia będą się odbywać w budynkach Ośrodka Sportu i Rekreacji:

- przy ul. Belzackiej - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:45-11:00;

- przy u. Batorego - w sobotę w godzinach 9:00-13:00.

 

Treningi nie będą dodatkowo płatne, a skorzystać można z nich w ramach opłaconych karnetów i wejść na siłownie. 

 

Do skorzystania z nowej oferty zachęca także Leszek Heinzel, dyrektor OSiR. 

Zmagania na siłowni to zmagania z samym sobą, a równocześnie ten rodzaj zajęć, w którym nasze ciało jest celem samym w sobie. W innych dyscyplinach jest to trochę inaczej, ale tutaj możemy skoncentrować się na sobie i w ten sposób kształtować nie tylko sylwetkę, ale i ducha - zaprasza dyrektor Heinzel.

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

3


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat