artykuł sponsorowany

Nadruk firmowego logo na ubraniu - ile czasu zajmuje?

Poniedziałek, 10 czerwca 2024
Chcesz wiedzieć, kiedy możesz się spodziewać zamówionej firmowej odzieży? Poznaj widełki czasowe oraz czynniki, od których zależy termin realizacji.
Nadruk firmowego logo na ubraniu - ile czasu zajmuje?

Dlaczego warto zamówić odzież z logo marki?

Firmowy outfit to sposób na wyróżnienie swoich pracowników z tłumu, ale również budowanie pozycji marki na rynku. Taki rodzaj ruchomej reklamy oceniany jest jako wysoce skuteczny. Osoba nosząca ubrania z grafiką, nawiązującą do danej firmy, pomaga jej zwiększyć zasięgi.

Obecnie bez problemu można zlecić nadruk nie tylko na odzieży roboczej i prostych T-shirtach, ale również na estetycznych i funkcjonalnych koszulkach sportowych, polarach, kurtkach, czapkach oraz innych elementach garderoby. Z tego typu działań marketingowych korzystają zarówno potężne korporacje o wysokiej, ugruntowanej pozycji na rynku, ale także mali przedsiębiorcy na początku swojej kariery.

Ubrania z logo można nosić do pracy, jak również na ważne spotkania branżowe, wyjazdy biznesowe, do nagrywania krótkich filmików do sieci, jak i prywatnie na co dzień, czy udając się w miejsce, gdzie można spotkać osoby ze swojej grupy docelowej. Przykład: Youtuber prowadzący kanał o klasycznej motoryzacji, zakłada T-shirt ze swoim logo, nazwą użytkownika i ikonką YT udając się na zlot FSO. Dzięki temu może liczyć na kilku nowych subskrybentów, ale znajdą się pewnie i tacy, którzy zagają rozmowę podczas spotkania oko w oko.

Jak długo trwa realizacja zamówionej odzieży z nadrukiem?

Oczywiście czas to pieniądz i każda inwestycja powinna jak najszybciej przynosić oczekiwane rezultaty. Ile więc czasu trzeba czekać na odbiór paczki z gotowymi ubraniami reklamowymi? Najczęściej jest to 7-14 dni roboczych. W bardziej złożonych przypadkach termin ten może się wydłużyć do 3-4 tygodni.

Jest to uzależnione od kilku czynników:

  • Wielkość zamówienia - im większa liczba sztuk odzieży, które trzeba oznakować, tym dłuższy może być czas realizacji.
  • Dostępność materiałów - punkt, który często łączy się z powyższym. Zdarza się, że zabraknie wybranych elementów garderoby w określonym kolorze, fasonie, a wówczas konieczne jest domówienie ich.
  • Sezon - składając zamówienie w gorącym sezonie np. w grudniu, należy mieć na uwadze, że kolejki u solidnych zleceniobiorców będą wydłużone.
  • Technika nadruku - te najbardziej trwałe i efektowne metody nadruku, czyli np. haft i sitodruk wymagają nieco więcej czasu niż druk cyfrowy. Wynika to z konieczności pracochłonnego przygotowania maszyn.

Do samej realizacji zlecenia należy doliczyć czas dostawy. Będzie on zależny od odległości, jaką pokona zamówienie, a także jego wielkości i możliwości firmy przewozowej.

Gdzie zamówić ubrania z logo firmy?

Jeśli zależy Ci na dobrej jakości produktach, estetycznym i trwałym nadruku, skorzystaj z usług Stacji Nadruku. Wejdź na stronę: https://stacjanadruku.pl/koszulki-z-logo-firmy, by wybrać z dostępnej oferty koszulki i zleć na nich nadruk logo swojej marki. Firma posiada również propozycje bluz: https://stacjanadruku.pl/bluzy-z-nadrukiem, kurtek, koszul, spodni i ciepłych, funkcjonalnych polarów: https://stacjanadruku.pl/polary-z-logo-firmy.
Możesz także podesłać własne materiały, na których życzysz sobie wykonać znakowanie. Wybierz najkorzystniejszą opcję dla swojej marki.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat