Advertisement

Mistrz obronił tytuł

OSiR Wtorek, 22 marca 202219950
Na kolejkę przed zakończeniem sezonu Amatorska Halowa Liga Piłki Nożnej wyłoniła mistrza. Niespodzianki nie było: tytuł obroniła najlepsza drużyna wszech czasów.
Emik Brudaki-Rol-Best Emik Brudaki-Rol-Best

Barwil-Omega wygrywał rozgrywki organizowane przez piotrkowski OSiR zdecydowanie najczęściej. Po raz ostatni nie stało się tak w sezonie 2015/16, kiedy mistrzem został Bieniek-Prym (dziś Prym-Galeria Wnętrz). W obecnych drużyna, w barwach której występują m.in. Łukasz Matuszczyk, Zbigniew Suski czy Jacek Tomaszewski na razie (do rozegrania ma jeszcze dwa mecze) nie przegrała. I na pewno znów zostanie mistrzem.

Drugie miejsce zajmie odwieczny rywal, czyli Prym-Galeria Wnętrz, a o trzecie walczą LZS Sulejów i Starówka.

Jeszcze bardziej zacięta walka dotyczy pozostania w I lidze. Spadną dwie spośród trzech drużyn: KSTR Flexipal, Ekipa PTB lub FCC Environment. Wszystko wyjaśni ostatnia, niedzielna kolejka.

Awans do najwyższej klasy rozgrywkowej już wywalczył zespół Rol-Bestu, którego zawodnik Adrian Malicki ma największe szansa na tytuł króla strzelców. Kto awansuje jako drugi?  Teoretycznie liczą się aż trzy drużyny: Emik Brudaki (37 pkt), WKS Proszenie (34 pkt) i Walewski Team (33 pkt). W II lidze do rozegrania jeszcze dwie kolejki. Obie w sobotę.

Mecze AHLPN rozgrywane są w hali Relax w weekendowe poranki.

 

 


Zainteresował temat?

2

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat