Medal Mistrzostw Polski dla zapaśniczek AKS

Poniedziałek, 17 kwietnia 20231
Zawodniczki Atletycznego Klubu Sportowego Wiktoria Jaroniek i Karina Dolna wywalczyły brązowe medale podczas mistrzostw Polski juniorek w zapasach, które w ubiegły weekend rozegrano w Lublinie.

Ładuję galerię...

Zawody były jedną z eliminacji do kadry Polski na Mistrzostwa Europy i Świata. W rywalizacji wzięło udział 89 najlepszych zawodniczek z 42 klubów z Polski - w tym uczestniczki i medalistki Mistrzostw Europy i Świata z roku 2022.

 

Z bardzo dobrej strony w zawodach zaprezentowały się zawodniczki Atletycznego Klubu Sportowego. Wiktoria Jaroniek (kat. 50 kg) i Karina Dolna (kat. 68 kg), wywalczyły brązowe medale i stanęły na trzecim stopniu podium mistrzostw Polski.

Dla Wiktorii Jaroniek był to drugi w karierze medal na imprezie tej rangi - w ubiegłym roku w Pelplinie zdobyła srebrny medal także w kategorii 50 kg. Z kolei dla Kariny Dolnej był to debiut na najważniejszym krajowym turnieju w tej grupie wiekowej - relacjonują działacze AKS.

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

kibic ~kibic (Gość)17.04.2023 16:26

Brawo Dziewczyny !!!

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat