artykuł sponsorowany

Majowe nowości w kinie Helios

Czwartek, 09 maja 2024
Kino Helios w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na pełne emocji i zabawy pokazy filmowe. Przedpremierowo "Istoty Fantastyczne" familijna komedia o przygodach 12-letniej Bei, która zaprzyjaźnia się z Calem człowiekiem z całą masą wyimaginowanych przyjaciół. Premierowo filmy "Ucieczka ze zwierzowersum" - animowana superprzygoda dla całych rodzin. "Supersiostry", które ruszą na ratunek dla siebie i świata oraz "Królestwo Planety Małp" kolejna odsłona hitu 20th Century Studios. Kino konesera uraczy nas filmem "Bękart" i "Latanie dla początkujących" dla fanów anime a dużych ekranach zagości "Spirited Away: W krainie bogów".
materiały prasowe / kadr z filmu materiały prasowe / kadr z filmu

PRZEDPREMIERA

 

Istoty Fantastyczne. 12-letnia Bea tymczasowo wprowadza się do babci i prawie natychmiast zaprzyjaźnia się z zrzędliwym sąsiadem z góry, Calem. Ale Cal nie mieszka sam. Wokół niego jest pełno wyimaginowanych przyjaciół, IF-ów, którzy zostali sami po tym, jak ich prawdziwi ludzcy przyjaciele dorośli. Okazuje się, że Cal i Bea są jedynymi osobami, które są w stanie zobaczyć IFy. Łączą więc siły aby pomóc IFom i sparować je z nowymi dziećmi. Co może, ale wcale nie musi być możliwe.

 

 

PREMIERY

 

Ucieczka ze zwierzowersum. Animowana superprzygoda o superbohaterce i jej superekipie, która musi uratować mieszkające w wielkim mieście zwierzaki przed wciągnięciem w stworzoną przez złoczyńcę wirtualną rzeczywistość! Oto pełna akcji komedia z ważnym przesłaniem, której reżyserem jest twórca filmów „Igrzyska zwierzaków”, „O czym marzą zwierzęta” i „O czym dzisiaj marzą zwierzęta”. Maggie jest dzielną wombatką, która w przebraniu superbohaterki przeczesuje miasto w poszukiwaniu złoczyńców i ich niecnych występków. W ostatnim czasie ma mnóstwo roboty – ale to nie ze względu na przestępców, których jest rekordowo mało, tylko z uwagi na drobne przysługi, o które proszą mieszkańcy metropolii. Całe dnie spędza na pomaganiu w udrożnianiu kanalizacji czy składaniu zeznań podatkowych, zamiast zająć się starym dobrym ratowaniem świata. Przychodzi jednak dzień, w którym znowu potrzebna będzie jej prawdziwa moc! Oto zły geniusz technologii planuje uwięzić wszystkich mieszkańców miasta w „idealnej” jego zdaniem symulacji komputerowej i odciąć ich od realnego życia. Maggie ani jej pomocnik Ptyś nie mogą na to pozwolić i ruszają na misję, aby uwolnić mieszkańców. Żadna wirtualna rzeczywistość nie może się bowiem równać z pięknem i dobrem prawdziwego świata!

 

 

Supersiostry. Nastoletnia Ala (Katarzyna Gałązka) nie pasuje do otaczającego ją, prowincjonalnego świata. Wciąż się buntuje i działa na przekór ojcu (Grzegorz Damięcki), nauczycielowi fizyki w miejscowej szkole. Kiedy Ala przypadkiem odkrywa, że posiada supermoce i spotyka siostrę Lenę (Karolina Bruchnicka), o której istnieniu nie wiedziała, jej życie wywraca się do góry nogami – i to dosłownie. Tropem obdarzonych nadnaturalnymi mocami dziewczyn podąża Pułkownik (Marek Kalita) i jego niebezpieczny towarzysz Hektor (Mateusz Kościukiewicz) z tajnego Departamentu 92. Celem żołnierzy jest stworzenie potężnej broni nowej generacji. Aby ją zdobyć są w stanie wiele poświęcić, nawet życie sióstr. Czy po latach rozłąki Ala i Lena będą potrafiły połączyć siły i współpracować? Czy supersiostry ruszą na ratunek nie tylko sobie nawzajem, ale również światu?

 

 

Królestwo Planety Małp. 10 maja 2024 r. na ekranach kin w całym kraju zagości najnowsza produkcja 20th Century Studios, sensacyjno-przygodowe widowisko pt. „Królestwo Planety Małp". Reżyser Wes Ball tchnął nowe życie w znaną na całym świecie sagę rozgrywającą się kilka pokoleń po panowaniu Cezara. W świecie zdominowanym przez żyjące w harmonii małpy ludzie zostali zepchnięci na margines. Gdy nowy przywódca małp buduje swoje imperium, młody samiec wyrusza w niezwykle trudną podróż, która zmieni jego dotychczasowe wyobrażenie o przeszłości, a nowe decyzje wpłyną na przyszłość zarówno małp jak i ludzi.

 

 

POZOSTAŁY REPERTUAR

 

Kino Helios zaprasza również na pozostałe produkcje na wielkim ekranie. W cyklu Helios Anime na dużych ekranach zagości "Spirited Away: W krainie bogów" Kino konesera zaprasza na film "Bękart" oraz "Latanie dla początkujących". Kino kobiet uraczy panie hollywoodzką historią w filmie "Kaskader". Miłośnicy kultury mogą zerknąć na film "Kos" w cyklu kultura dostępna kina Helios. Warto zwrócić też uwagę na tytuły, które w repertuarze są już od jakiegoś czasu: "Kaskader", "Mój pies Artur", "Challengers", "Kung Fu Panda 4", "Kicia Kocia w przedszkolu", "Za duży na bajki 2", "Back to Black. Historia Amy Winehouse" oraz "Gniazdo pająka".

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat