Ludowa Biesiada z Czarnocina odebrała nagrodę

Region Poniedziałek, 29 października 20180
Przedstawiciele Zespołu Ludowa Biesiada z Czarnocina (wraz z byłą opiekunką zespołu Barbarą Sabat i obecną instruktorką Mileną Dzięcielewską, a także sekretarzem gminy Honoratą Krajewską) pojechali do siedziby Łódzkiego Domu Kultury w Łodzi po odbiór nagrody Sejmiku Województwa Łódzkiego.
Ludowa Biesiada z Czarnocina odebrała nagrodę

Zespół otrzymał nagrodę na wniosek wójta gminy Czarnocin. Sejmik przyznał Biesiadzie 4000 zł. Nagrodę wręczył przewodniczący Sejmiku Województwa Łódzkiego Marek Mazur i wicemarszałek województwa Artur Bagieński.

 

Sejmik docenił w sumie 42 zespoły z województwa łódzkiego. - Jest to wielkie wyróżnienie dla wszystkich, którzy pracują na sukcesy Zespołu Ludowa Biesiada z Czarnocina. Składam ogromne gratulacje dla wszystkich byłych i obecnych członków zespołu. Ta nagroda to uhonorowanie i podziękowanie za pracę na rzecz rozwoju tradycji i kultury ludowej nie tylko gminy Czarnocin, ale całego regionu ziemi łódzkiej – powiedział wójt Roman Miksa.

 

 

 

 

(materiały: UG Czarnocin) 

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat