Kradzież w sklepie mięsnym w Piotrkowie

ePiotrkow Utworzono: Środa, 11 stycznia 201719 15652
Policja z Piotrkowa zatrzymała 23-latkę, która okradła swoją znajomą. Do zdarzenia doszło w sklepie mięsnym - miejscu pracy jednej z kobiet.

10 stycznia przed południem młoda piotrkowianka odwiedziła swoją koleżankę w pracy, konkretnie w sklepie mięsnym przy ulicy Wojska Polskiego w Piotrkowie. Znajome mogły parę minut porozmawiać, bo akurat nie było klientów. W pewnym momencie sprzedawczyni (47 lat) odeszła na chwilę od lady w kierunku zaplecza. Jej znajoma w tym czasie, zabrała leżący na półce pod ladą portfel, w którym był dowód osobisty i 790 zł. Złodziejka, widząc powracającą koleżankę, krzyknęła, że bardzo się spieszy i opuściła sklep. Pokrzywdzona natychmiast zorientowała się, że padła ofiarą kradzieży. Najpierw usiłowała dodzwonić się do znajomej. Gdy ta nie odbierała telefonu, wówczas powiadomiła o kradzieży policję. Niewiele czasu zajęło mundurowym zatrzymanie złodziejki. - W wyniku przeprowadzonego przeszukania policjanci ujawnili 620 złotych i portfel wraz z dowodem osobistym. 23-latka została przewieziona do komendy. Śledczy przesłuchali kobietę i przedstawili jej zarzut kradzieży. Za popełnione przestępstwo grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności – informuje oficer prasowy Komendy w Piotrkowie.


Zainteresował temat?

11

0


Komentarze (19)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

HunE1_Badger ~HunE1_Badger (Gość)11.01.2017 16:00

oto dzisiejsi znajomi i koledzy/koleżanki gdy przyjdzie co do czego okazuje się ze teraz kazdy dba o siebie i o to ile może z ciebie mieć. Inteligentniejsi ludzie (nie z wybujnanym ego oczywiscie) szybciej rozumieją stosunki międzyludzkie i wiedzą ile w tym zawiści i kłamstwa i takiej sztucznosci dlatego wybierają być same a znajomosc traktują ostrożnie bo człowiek dzisiejszych czasów żyje w totalnym zwiedzeniu.

50


... ~... (Gość)11.01.2017 15:17

Dobrze, że to nie był napad z użyciem niebezpiecznego narzędzia, np. nunczako z kabanosów :-)

102


oole ~oole (Gość)11.01.2017 14:08

uciąć łapę..więcej nie ukradnie :)

131


1 ~1 (Gość)11.01.2017 13:31

Myślałem, że łupem padła kaszanka i kilo żeberek ...... :)

241


reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc