Konkurs fotograficzny "Łódzkie w UE"

Środa, 17 kwietnia 20240
Europe Direct Piotrków Trybunalski zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym "Łódzkie w Unii Europejskiej". Miłośnicy fotografii mają czas do 25 kwietnia, aby uwiecznić jak zmieniło się województwo łódzkie dzięki dofinansowaniom ze środków Unii Europejskiej.
Fot.: Zdjęcie poglądowe/freepik.com Fot.: Zdjęcie poglądowe/freepik.com

Polska jest już 20 lat w Unii Europejskiej. W tym czasie nasz kraj bardzo się zmienił, sporo tych zmian zawdzięczamy środkom z funduszy Europejskich. Często na co dzień mijamy lub odwiedzamy miejsca, które wypiękniały i dostały drugie życie. Wszystko dzięki dofinansowaniom zarówno ze środków Polskich, funduszy państwowych, miejskich, gminnych, ale też ze środków Unii Europejskiej.

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym "Łódzkie w Unii Europejskiej". Pokażmy, jak nasze województwo zmieniło się w ciągu ostatnich 20 lat. W czasie swoich spacerów, drogi do pracy czy weekendowych wyjazdów, proszę zróbcie państwo zdjęcie obiektu lub miejsca, które wypiękniało dzięki funduszom UE - mówiła Małgorzata Kociniak, Europe Direct Piotrków Trybunalski.

Termin nadsyłania prac konkursowych upływa w dniu 25 kwietnia 2024 r. do godziny 23.59.

 

Regulamin konkursu dostępny na stronie Europe Direct Piotrków Trybunalski

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat