Advertisement
artykuł sponsorowany

Jesienne klimaty – kolory, zbiory i przetwory

Piątek, 15 września 2023
Jesień to wyjątkowa pora roku, pełna barw, porannych wypraw na grzyby, prac w ogrodzie, łapania ostatnich ciepłych promieni słońca i robienia wszelkiego rodzaju przetworów na zimowe miesiące. Warto wykorzystać ten czas tak, aby zostały z niego jak najlepsze wspomnienia i coś co będzie jeszcze długo cieszyć całą rodzinę. W Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim można znaleźć mnóstwo inspiracji dekoracyjnych oraz produktów niezbędnych przy tworzeniu własnych wyrobów z warzyw i owoców.

Jesienne klimaty – kolory, zbiory i przetwory

 

Z końcem lata warto pomyśleć o dobrym wejściu w nową porę roku i wykorzystaniu jak najlepiej jej uroków. Jesień to nie tylko krótsze dni i ciepłe swetry na wieczór, ale także kolorowe liście, wspaniałe owoce i warzywa oraz oczywiście grzyby.

 

Magia jesiennych dekoracji

Wrzesień i październik to idealny czas na celebrowanie jesieni poprzez dekoracje w domu, które ucieszą nie tylko dzieci, ale też każdego dorosłego, kto na nie spojrzy. Wystarczy wybrać się na spacer do parku, żeby nazbierać nieco kasztanów i jesiennych liści do bukietów. Warto też pomyśleć o bardziej trwałych elementach dekoracji, które posłużą na dłużej. Ich bogaty wybór znaleźć można w Home&You i TEDi w Focus Mall w Piotrkowie. Wśród propozycji są poduszki z jesiennymi motywami, stroiki, ozdoby wykonane z drewna i ciepłych barwach, rustykalne, rozmaite dodatki i naczynia. Wszystko to wraz zapaloną świeczką i ciepłym napojem sprawi, że nadchodzące wieczory mogą być naprawdę magiczne.

 

Lato zamknięte w słoikach, czyli przetwory

Jesień to czas zbiorów i przygotowywania pysznych przetworów. To też wspaniały okres dla wszystkich zapalonych grzybiarzy. Oczywiście na grzybach trzeba się znać lub wybierać się do lasu w towarzystwie tych, którzy uchronią przed pomyłką i z odpowiednim wyposażeniem. W Focus Mall można znaleźć zarówno wspaniałe kosze, nożyki, suszarki do grzybów. jak i wszystko co niezbędne do marynowania. Każdy, kto planuje przygotowanie soków, nalewek, sałatek, kiszonych i marynowanych warzyw oraz owoców w Focus Mall, oprócz wymienionych wcześniej, powinien odwiedzić, takie miejsca jak: Carrefour, KiK, Pepco oraz Media&Markt. Zakupić tu można wszystko, zarówno różnego rodzaju butelki, słoiki, jak niezbędne przyprawy, etykietki, czy też poradniki i książki z przepisami.

 

Wrzesień to idealny moment. Czas zacząć jesienne przygotowania.

 

Na zakupy i na poprawę nastroju zapraszamy do Focus Mall w Piotrkowie!

 

 

 

 

 

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat