Advertisement

Grad goli w lidze amatorskiej

OSiR Wtorek, 07 czerwca 202221040
Aż 47 goli zdobyli piłkarze-amatorzy występujący w lidze organizowanej przez piotrkowski OSiR. Najwyższe zwycięstwo odniosła Starówka
ALPN ALPN

Wicemistrz poprzedniego sezonu rozgromił Eko Luk aż 10:1 i zachował przynajmniej teoretyczne szanse na zdobycie tytułu. Aby tak się stało,  prowadzący Barwil-Omega musiałby jednak w ostatnich dwóch kolejkach zdobyć co najwyżej 2 punkty. Po dwudziestu rozegranych meczach Barwil ma czteropunktową przewagę nad Starówką i Moszczenicą GG.

W weekend najwięcej goli padło właśnie w meczu Barwilu-Omegi z Rol-Bestem (10:4). Wysoko wygrała także bardzo dobrze spisująca się w rundzie wiosennej Ekipa PTB (6:1 z WKS Proszenie) i awansowała na ósme miejsce. Zwycięstwa zanotowały też KSTR Flexipal (4:1 z Met-Stalem), Moszczenica GG (6:4 z Prym Galerią Wnętrz) i FCC Environment z DSP (3:2).

Do końca rozgrywek jeszcze dwie kolejki. Mecze Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej odbywają się w weekendowe poranki na bocznych boiskach stadionu miejskiego w Piotrkowie.Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat