GKS Bełchatów bliżej czołówki

Wtorek, 09 marca 20101
Znakomity początek rundy wiosennej w wykonaniu piłkarzy PGE GKS Bełchatów. Podopieczni Rafała Ulatowskiego wywalczyli kolejne trzy punkty. Po zwycięstwie nad Wisłą Kraków 1:0, tym razem pokonali w Wodzisławiu Śląskim zespół Piasta Gliwice 2:1 (2:0).

Już pierwszej połowie goście zdobyli dwie bramki. Ich autorami byli: Patryk Rachwał (33. min) i Janusz Gol (43. min). Przepiękna była zwłaszcza ta pierwsza. Rachwał strzelił ją z odległości około 30 metrów.

Piast strzelił bramkę w 90. minucie, kiedy tak naprawdę wynik meczu był już sprawą przesądzoną.
W najbliższej kolejce bełchatowski zespół zmierzy się na własnym boisku z Lechem Poznań.

PIAST GLIWICE - PGE GKS BEŁCHATÓW 1:2 (0:2)

Bramki dla PGE GKS: Rachwał 33, Gol 43
PGE GKS: Sapela - Tosik, Pietrasiak, Lacić, Popek - Wróbel (69' Cetnarski), Rachwał, Gol, Ujek (90' Poźniak), Małkowski (74' Zakrzewski) - Nowak.
Trener: Rafał Ulatowski