Advertisement
artykuł partnerski

Duże zegary ścienne – gdzie najlepiej się sprawdzą? Podpowiadamy!

Czwartek, 07 kwietnia 2022
Duże zegary ścienne umożliwiają świetną widoczność i odczytanie czasu z każdej perspektywy w pomieszczeniu, w którym się znajdują. Dodatkowo duże zegary ścienne mogą stanowić malowniczą i wyróżniającą się dekorację w każdej przestrzeni. Wybór zegara na ścianę jest jedną z kluczowych decyzji, która realnie wpływa na funkcjonalność pomieszczenia i ogólne wrażenie płynące z całości wystroju wnętrza. Doskonale pasują do salonów, biur i większych pracowni loftowych. Podpowiadamy kiedy warto wybrać duże zegary ścienne!
Duże zegary ścienne – gdzie najlepiej się sprawdzą? Podpowiadamy!

Duże zegary na ścianę

 

Duże zegary na ścianę mają swoje niezaprzeczalne zalety. Przede wszystkim mogą stanowić atrakcyjna dekorację wnętrza. Ciężko sobie również wyobrazić brak zegara w miejscach takich jak poczekalnia, biuro, czy pracownia. Obecność zegara wprowadzą specyficzny nastrój do pomieszczenia i jest elementem, który po prostu powinien się tam znaleźć, by całość robiła dobre, profesjonalne wrażenie! Duże zegary nie tylko będą cenną i dostępną dla wszystkich zainteresowanych informacją o czasie. Zegary ścienne to również doskonała możliwość do podkreślenia charakteru wnętrza. Mnogość kształtów i kolorów zegarów ściennych stwarza możliwości, o jakich nie śniło się naszym dziadkom! Malownicze i tematyczne duże zegary ścienne, a nawet duże zegary naklejane na ścianę to gratka dla miłośników niestandardowych rozwiązań i dobrze dopracowanych stylistycznie wnętrz.

 

Zegar ścienny duży do salonu

 

Zacznijmy od miejsca, w którym czujemy się najlepiej – czyli naszego mieszkania! Często poszukiwania zegarów ściennych do salonu kończą się przypadkowym zakupem klasycznego zegara o niewielkich wymiarach, który po czasie straszy na ścianie, a z daleka jest mało widoczny. Proponujemy Państwu bardziej nowoczesne i oryginalne rozwiązanie, jakim bez wątpienia są duże zegary ścienne naklejane. Do każdego zegara naklejanego na ścianę dokładany jest zestaw montażowy i szablon. Montaż takiego zegara można wykonać samodzielnie, szybko i bez większych problemów. Wystarczy wybrać odpowiednie miejsce. Dla dużych zegarów ściennych najlepiej wybrać większą ścianę, która dookoła nie jest niczym udekorowana. Dzięki temu nasz zegar będzie się wyróżniać, a ilość dodatków w salonie nie będzie przytłaczać. Jeśli jesteśmy wrażliwi na dźwięk tykającego zegara, to warto zdecydować się na cichy system, który na co dzień nie będzie na m przeszkadzał.

 

Duży zegar ścienny w stylu loft

 

W ostatnim czasie rosnącą popularnością cieszy się styl wnętrzarski industrialny loft, który powstał w momencie przyswajania większych przestrzeni magazynowych do zamieszkania lub pod biuro. Dziś, często przerabiane na pracownie, duże przestrzenie doskonale nadają się do przerobienia na oryginalny i nietuzinkowy styl loft. Duże zegary ścienne to absolutny must have w takich wnętrzach, ponieważ zwykle mamy wówczas do czynienia z wysokimi sufitami i elementami z drewna, szkła i metalu. Czasami w takich wnętrzach ściany z cegły pozostawione są oryginalnej kolorystyce. Najlepiej w stylu loftowym sprawdza się duże zegary ścienne ze względu na wymiary, ale dopierając zegar do takiego wnętrza warto wybrać model, który wpasuje się stylistycznie. Najbezpieczniej wybrać zegar metalowy lub drewniany w jednolitej kolorystyce, lub zegar z motywem odpowiadającym dodatkom.

 

Artykuł napisany we współpracy z https://sklep.newthetime.pl/


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat