Drugie podejście…

Środa, 18 października 202311
Przy Szkole Podstawowej nr 12 w Piotrkowie ma powstać nowa czterotorowa bieżnia. W Urzędzie Miasta ogłoszono przetarg na realizację inwestycji. To już drugie podejście do tej inwestycji. Za pierwszym razem oferta w przetargu była o wiele za wysoka.

Ładuję galerię...

W ramach inwestycji zmodernizowana zostanie istniejąca bieżnia okalająca szkolne boiska.

Czterotorowa bieżnia o łącznej długości 275 metrów z bieżnią prostą o długości biegu 90 m będzie wykonana z poliuretanu. Planowana jest również budowa skoczni w dal. Przedsięwzięcie obejmie również demontaż istniejących trybun. W miejsce starych schodów mają pojawić się nowe, skarpa zostanie wzmocniona i na nowo wyprofilowana. Pojawią się też elementy małej architektury, jak ławki oraz kosze na śmieci - czytamy w specyfikacji przetargowej.

Bieżnia będzie uzupełnieniem całego kompleksu sportowo-rekreacyjnego, jaki znajduje się w tym rejonie miasta. Na ponad hektarowej powierzchni znajdziemy tutaj m.in.: krytą pływalnię, linarium, skatepark, boisko do siatkówki plażowej, plac wypoczynkowy oraz ścianka do wspinaczki.


W piotrkowskim magistracie trwa postępowanie przetargowe na wybór wykonawcy inwestycji. Pierwsze takie postępowanie odbyło się w czerwcu. Wówczas jedyna złożona oferta była aż trzy razy wyższa od kwoty, którą miasto miało przeznaczone na realizację tej inwestycji.

 
Oferty w tym postępowaniu można składać do 24 października, a na wykonanie bieżni wykonawca będzie miał 6 miesięcy.

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (11)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Oldboy ~Oldboy (Gość)24.10.2023 14:03

Musi tam być jakiś nadzór nad obiektem i kontrola, inaczej to kasa pójdzie ,,w błoto".

20


Rodzic ~Rodzic (Gość)18.10.2023 13:00

Może niech zrobią drugie podejście do remontu szkoły... Bo ten zrobiony zostawię bez komentarza.... Dziecko mi śmierdzi stęchlizną ????

62


goœć_gość ~goœć_gość (Gość)18.10.2023 23:11

Skoro oferta była za wysoka , to niech miasto poda konkretną cenę i nie bawi się w przetargi- wykonawcy powinni pokazać urzędasom jakie mają koszty operacyjne...

40


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)18.10.2023 08:33

A co w sprawie betoniarni na Wroniej?

51


Zed ~Zed (Gość)18.10.2023 10:22

Niech monitoring zaloza,bo kreca sie tam menele i psiarze ze srajacymi psami.

50


Dudhd ~Dudhd (Gość)18.10.2023 08:22

Super, że biorą się teraz za robotę to może dzieciaki pobiegają jeszcze w tym roku szkolnym

30


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat