Advertisement
artykuł sponsorowany

Długi weekend na filmowo

Czwartek, 10 listopada 2022
Prorok, Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu oraz NEL i tajemnica Kurokota to nowości filmowe, które można będzie zobaczyć w nadchodzący długi weekend na ekranach kina Helios.
Długi weekend na filmowo

PROROK

 

Czas trwania: 126 min.

 

„Prorok” to superprodukcja o Prymasie Wyszyńskim, realizowana z rozmachem w Polsce i we Włoszech. To także debiut fabularny Michała Kondrata, którego dotychczasowe filmy zdobyły uznanie widzów na całym świecie.

 

 

 

CZARNA PANTERA: Wakanda w moim sercu

 

Czas trwania: 161 min

 

Po śmierci króla T'Challi, królowa Ramonda (Angela Bassett), Shuri (Letitia Wright), M'Baku (Winston Duke), Okoye (Danai Gurira) i Dora Milaje (Florence Kasumba) stają w obronie swojego ludu przed interwencją światowych mocarstw.

 

 

NEL i tajemnica Kurokota

 

Czas trwania: 89 min

 

Nel i trzy łasice o imionach Drapcio, Pyśka i Łasuch to największe rozrabiaki w Mgiełkogrodzie, które mają wyjątkowy talent do znajdowania się w złym miejscu o niewłaściwym czasie.

 

 

 

Szczegółowy repertuar na plakacie.

 

 


Zainteresował temat?

0

1


Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat