Concordia w 1/16 finału Pucharu Polski!

Strefa FM Środa, 25 sierpnia 201015
Concordia Piotrków awansowała do 1/16 finału Pucharu Polski. W dzisiejszym spotkaniu pokonała spadkowicza z I ligi - zespół Stali Stalowa Wola 2:1 (2:1). W następnej rundzie rywalem Concordii może być zespół z Ekstraklasy.

Pierwszą bramkę strzelił po indywidualnej akcji kapitan drużyny Marcin Juszkiewicz. Chwilę później na 2:0 podwyższył strzałem z kilku metrów Ajibola Oshikoya. Wydawało się, że Concordia pójdzie za ciosem. Tymczasem błąd Norberta Czubały wykorzystał w 31. minucie Łukasz Stręciwilk i zrobiło się 2:1. W drugiej połowie Concordia powinna podwyższyć wynik meczu. Stuprocentowych sytuacji nie wykorzystali jednak: Mariusz Zaor (47. minuta) i Tomasz Wolan (82. minuta). W kolejnej rundzie Concordia teoretycznie może trafić na zespół z Ekstraklasy.

CONCORDIA PIOTRKÓW - STAL STALOWA WOLA 2:1 (2:1)
Bramki: Marcin Juszkiewicz 18, Ajibola Oshikoya 23 - Łukasz Stręciwilk 31

CONCORDIA: Hrynowiecki - Adamski, Grzywiński, Pater, Moliński - Czubała (72' Kukułka), Juszkiewicz, Oshikoya ż (87' Stolarski), Potocki ż - Zaor (82' Wodziński), Wolan.
Trener: Zbigniew Karbownik

STAL: Dydo - Kusiak (46' Wieprzęć), Turczyn, Gilar (46' Piątkowski ż), Bednarz - Walczyk ż, Paprocki, Getinger (46' Demusiak), Stręciwilk - Witek, Chamera.
Trener: Sławomir Adamus

Sędziował: Dawid Matyniak (Kalisz). Widzów: 100