Advertisement

Co z pogodą na weekend? Wróci zima?

ePiotrkow Piątek, 13 stycznia 20231
Przed nami kolejny weekend, a pogoda za oknem się nie zmienia i za nic nie przypomina tego, do czego przyzwyczailiśmy się w styczniu. Czy w najbliższych dniach czeka nas, jakaś zmiana? O szczegółach prognozy pogody Michał Kochanowski z grupy Łowcy Burz Łódzkie.
Fot. Pixabay  Fot. Pixabay

Przed nami kontynuacja styczniowej wiosny. Tak jak tydzień temu - tak i dzisiaj - w prognozie nie pojawią się takie słowa jak "mróz", czy "śnieg", pozornie będące nieodłączną częścią styczniowej aury. Ale od początku.


W piątek - przeważnie pochmurno, bez większych przejaśnień. Aż 7 stopni na termometrach, bez deszczu, a wiatr umiarkowany, lokalnie dość silny z południowego zachodu.

Po ciepłej, a wręcz bardzo ciepłej nocy (z temperaturą minimalną 3-4 stopnie), czeka nas równie ciepła, jak na połowę stycznia, sobota. Temperatura wzrośnie do 6-7 stopni. Będzie dość pochmurno, chociaż możemy liczyć i na przejaśnienia, i na rozpogodzenia. Bez opadów. Wiatr nieco słabszy, chociaż nadal umiarkowany - z południowego zachodu i zachodu.


W niedzielę - kolejny nietypowo ciepły dzień. Po bezmroźnej nocy (3-4 stopnie nad ranem) czeka nas kolejny dzień z temperaturą dochodzącą do 6-7 stopni. Pojawią się przelotne opady deszczu, chociaż słabe, niebo szczelniej zasnują chmury, ale co najważniejsze - wiatr przybierze na sile. Powieje z południowego zachodu, w porywach aż do 60 km/h.


W poniedziałek nieco chłodniej, a powrót zimy - na razie hipotetycznie możliwy za tydzień. Ale to jeszcze nic pewnego.

 


Zainteresował temat?

4

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Toska ~Toska (Gość)15.01.2023 09:02

Co wy z tom zimom źle wam że taka pogoda mniej na ogrzewanie pujdzie

10


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat