Bracia zatrzymani za uprawę marihuany

PolicjaBełchatów Czwartek, 24 maja 201819
Bełchatowscy policjanci ustalili, że w pobliżu rzeki Rakówki znajduje się uprawa konopi indyjskich. Na miejscu znaleźli 11 doniczek z roślinami. By ustalić właściciela konopi, postanowili z ukrycia obserwować plantację.

Ładuję galerię...

Obserwacja nie trwała zbyt długo, już wkrótce na miejsce podjechał samochód, z którego wysiadł mężczyzna i podszedł do roślin. 32-latek był zaskoczony obecnością funkcjonariuszy, ale przyznał, że przyjechał posadzić jeszcze dwie dodatkowe sadzonki i zająć się pozostałymi. Mężczyzna został zatrzymany. Następnie policjanci postanowili sprawdzić czy bełchatowianin nie posiada narkotyków w swoim mieszkaniu. Po przejrzeniu wszystkich pomieszczeń mundurowi znaleźli słoik, a w nim 7,81 gramów suszu marihuany, ustalili, że należy on do 27-letniego brata zatrzymanego. Tym samym obaj mężczyźni zostali przewiezieni do policyjnego aresztu. Grozi im do 3 lat więzienia.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

6


Komentarze (19)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Polska rzeczywistość ~Polska rzeczywistość (Gość)24.05.2018 11:24

Przyznajcie, że to trochę chore, że to co ma tak bogate właściwości lecznicze, wykorzystywane na całym świecie w Polsce jest zakazane... Każdy wie do czego doprowadza prohibicja!

124


Jolka ~Jolka (Gość)25.05.2018 11:45

Konopie indyjskie powodują zmianę percepcji czasu i odległości (wydłużenie lub skrócenie) oraz obrazu ciała (uczucie lekkości). Może pojawić się synestezja, np. widzenie dźwięków, słyszenie kolorów itp. Czasami skutkiem palenia marihuany jest senność i nadmierne uspokojenie. Niestety THC osłabia pamięć, koordynację wzrokowo-ruchową, koncentrację uwagi i czynności automatyczne.

 Osłabienie siły mięśniowej z płynnością ruchów i zwolnienie czasu reakcji prowadzą do obniżenia sprawności psychofizycznej.Czasami może dojść do intoksykacji marihuaną, co objawia się m.in.: psychozą intoksykacyjną.
Psychoza intoksykacyjna po zatruciu kannabinolami może manifestować się w postaci omamów wzrokowych i słuchowych, pseudoomamów, gonitwy myśli, depersonalizacji, derealizacji, urojeń prześladowczych, zmian schematu ciała, przymglenia świadomości, niepokoju, lęku, zagubienia, poczucia umierania i utraty zmysłów oraz bezsenności.

12


gość ~gość (Gość)25.05.2018 10:07

3 lata za 7 gramów. Co za pojehany kraj.

02


gość ~gość (Gość)24.05.2018 16:16

Strach iść z mężem teraz do lasu na figo fago bo mogą obserwować.A szkoda bo w plenerze najlepiej.

22


gość ~gość (Gość)24.05.2018 15:37

Cis np jest trujący. Teściowa nakrzaczyła tyle tego że gdybym ją zadenuncjował dostałaby dożywocie.

11


ptb_mw ~ptb_mw (Gość)24.05.2018 14:28

Wow, doprawdy wspaniałe, że wreszcie będę mógł wyjść z domu spokojny bo dwóch groźnych bandytów będzie w pierdlu za tak straszną zbrodnie!
Dziękujemy :)

92


gość ~gość (Gość)24.05.2018 12:51

Wszyscy co się tutaj spinają niech idą się napić dobrej legalnej wódeczki xd to dopiero lasuje mózg co widać po komentarzach.
Marihuana to używka inteligentnych ludzi a alkohol sami zobaczcie co się dzieje wieczorem na wojska polskiego albo na starówce xd zapewniam że Ci co robią dym nie są pod wpływem THC tylko alkoholu. Pzdr

123


az ~az (Gość)24.05.2018 12:46

Pewnie jest takich plantacji znacznie więcej.

20


gość ~gość (Gość)24.05.2018 12:45

Nigdy wszystkich nie wylapiecie! Haha prokurator i tak oleje temat bo krzaki są za małe i nie mają jeszcze THC pozdro sztywniutko i z fartem za rok mordeczki!

43


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat