Advertisement

Będą obradować po raz pięćdziesiąty

ePiotrkow Poniedziałek, 25 kwietnia 2022152511
Po raz pięćdziesiąty w tej kadencji samorządu obradować będą piotrkowscy radni. Sesja odbędzie się w środę o godz. 9:00, a radni znów spotkają się na stacjonarnych obradach.
Fot. K. Rudzki Fot. K. Rudzki

W programie znalazły się m.in. głosowania nad zmianami: w Wieloletniej Prognozie Finansowej i budżecie miasta na 2022 rok. Radni zagłosują także nad uchwałą dotyczącą rozszerzenia Piotrkowskiej Strefy Aktywności Gospodarczej. Po raz pierwszy w historii PSAG ma w jej skład wejść teren znajdujący się na Starówce, zawarty między ulicami: Starowarszawską, Wspólną, Pereca i Zamkową. 


Radni zagłosują takze nad wyrażeniem zgody na sprzedaż i dzierżawę nieruchomości oraz pochylą się nad miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego w rejonie ulic: Autostrady A1, Podmiejskiej, Belzackiej, Dworskiej, Agrestowej, Energetyków, Malinowej, Świerkowej i cieku wodnego Strawka.

 

Sesja rozpocznie się o godz. 9:00. Będzie ją można śledzić w internecie, podczas transmisji on-line lub "na żywo" w sali numer 1 budynku magistratu przy Pasażu Rudowskiego 10. 


Zainteresował temat?

0

2


Advertisement
Advertisement

Komentarze (11)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Kostromska ~Kostromska (Gość)28.04.2022 12:59

Ta mafja popiera przekręty masarzy?

00


Mieszkańcy ~Mieszkańcy (Gość)25.04.2022 15:59

Kochani radni do cholery kiedy możemy w końcu was prosić ile można kto nam pomoże do kogo się zwrócić o MZK na działki łódzka Gęsia od Piomy czy musimy poprosić telewizję

30


Dzialkowicze ~Dzialkowicze (Gość)25.04.2022 20:28

Właśnie niech mi tylko jaką radna podejdzie żeby na nią głosować to powiem wont popieram wpisy o które piszecie o dojazd na działki radni jesteście dla nas mieszkańców niczym zero

40


Wspaniale! ~Wspaniale! (Gość)25.04.2022 20:02

Jakieś nagrody jubileuszowe by się przydały...

70


goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)25.04.2022 19:13

Monia nadal prężnie działa w biznesie telefonicznym ?

50


go?ć_kierowca ~go?ć_kierowca (Gość)25.04.2022 17:39

Jak głosować to tak na nich a jeżeli prosimy o prośbę MZK to cisza w dzisiejszych czasach żeby się prosić wstyd

20


Niech ~Niech (Gość)25.04.2022 17:00

Niech zagłosują jeszcze za zakazem kradzieży kotów, psów i za wysokimi karami za kradzież tych zwierząt.

40


mieszkam tu ~mieszkam tu (Gość)25.04.2022 15:50

A może zainteresują się w końcu tematem budowy krematorium na Zalesickiej pomiędzy domami bo jak dotąd to nasi radni żartowali sobie z tego tematu i puszczali teksty typu :"nie martwcie się tylko chomiki będą palić..." takich to mamy radnych i ich poczucie humoru, ze kpią w ogromnego zagrożenia jakim jest krematorium . Ludzie walczą a znikąd pomocy czyżby ktoś już wziął w łapę... ja tylko pytam ?

50


:D ~:D (Gość)25.04.2022 13:50

Jakieś balety przewidują, Bo u nich to jest okazja, jest impreza!

50


stary zgred ~stary zgred (Gość)25.04.2022 11:31

Czy w tą pięćdziesiątkę będą wliczane te show pod pierzyną przed monitorami, przez ostatnie dwa lata?

80


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement