Advertisement

Awaria! Mieszkańcy pozbawieni ciepła

ePiotrkow Poniedziałek, 11 kwietnia 2022526517
W związku z koniecznością usunięcia awarii magistralnej sieci ciepłowniczej, zlokalizowanej w rejonie ul. Dmowskiego 37, mieszkańcy części Piotrkowa Trybunalskiego muszą się liczyć z przerwą w dostawie energii cieplnej. Dostawa ciepła zostanie wstrzymana we wtorek (12.04.2022) około 9.00, a odczują to właściciele i najemcy obiektów zlokalizowanych pomiędzy ulicami: Dmowskiego, Energetyków, Al. Concordii. Al. Sikorskiego i Poprzeczną.

Przewidywany termin wznowienia dostawy ciepła to wtorkowa noc. Przedstawiciele Elektrociepłowni Piotrków Trybunalski przypominają, że do obowiązków administracji budynków należy zabezpieczenie instalacji wewnętrznej, w szczególności grzejników na klatkach schodowych.

 

Wykaz węzłów i budynków, do których zostanie wstrzymana dostawa ciepła:

 


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (17)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Daw.prac. ~Daw.prac. (Gość)12.04.2022 11:42

Awarie były są i będą, czy z octem czy bez octu.

12


Chojniak-Krawczyński ~Chojniak-Krawczyński (Gość)12.04.2022 11:31

Jak zagłosowaliście 4 lata temu tak teraz macie. Człowiek Chojniaka jest obecnie prezesem Ciepłowni miejskich. A sam Chojniak zamiast przez te 3 kadencje bycia prezydentem miasta zacząć wymieniać skorodowaną zębem czasu infrastrukturę miejską, wybudował sobie pomnik na Placu Pofranciszkańskim zwany" Mediateka". Zagłosujcie na niego w 2023 r to może wówczas ... wymieni prezesa ciepłownik miejskiej. Ile ten prezes zarabia?

60


Luzak ~Luzak (Gość)12.04.2022 10:20

Nieudaczniki nic nie potrafią porządnie naprawić,tylko podpierać łopatę potrafią!!!

40


Dudur ~Dudur (Gość)11.04.2022 15:30

Czy z tytułu braku dostępność ciepła miejska ciepłownia obniży opłaty bądź da rekompensatę z tytułu w/w?

60


Inżynier Budownictwa ~Inżynier Budownictwa (Gość)12.04.2022 08:07

Infrastruktura sanitarna kładziona jeszcze w PRL. Od końca komuny mijają 33 lata, zaraz wszystkie te rury zeżre korozja i takie awarie będą nie co miesiąc a co tydzień. Zużycie materiału to naturalna kolej rzeczy, dodatkowo tamte materiały były często słabej jakości i wykonania. Niemal wszystkie sieci sanitarne (gaz, woda, ciepłociągi) będą niedługo do wymiany - w przeciągu 10 lat wszystko trzeba będzie wymienić. Tylko czy miasto temu sprosta?

60


Gostek ~Gostek (Gość)12.04.2022 07:16

Sa rady osiedlowe,zebrania spoldzielcze.Polaczyc sily i zrobic porzadek z tym dziadostwem.Ciagle podwyzki cen uslug,a jakosc coraz nizsza.

51


Gostek ~Gostek (Gość)12.04.2022 01:40

Zlozyc do sadu pozew zbiorowy przeciw cieplowni

51


Gostek ~Gostek (Gość)11.04.2022 15:34

To jest jakis zart.3 awaria w ciagu miesiaca?Jako mieszkaniec odcinanego osiedla zadam wyciagniecia konsekwencji od cieplowni

100


Anka ~Anka (Gość)11.04.2022 17:08

Jeżeli do jutra nie będę miała ciepła to nie dostaniecie odemnie ani grosza

60


hmmmmmm ~hmmmmmm (Gość)11.04.2022 14:52

Awaria goni awarię. Sieć jest już zużyta i będzie ich coraz więcej. Moim zdaniem przerabianie ciepłowni na gaz mija się z celem. Straty w przesyle ciepła odczują mieszkańcy w swoich potrfelach (mam ogrzewanie gazowe od paru lat i widzę różnicę w domu jednorodzinnym, a co dopiero w skali miasta).
Nie wiem, czy lepszym rozwiązaniem nie byłoby zbudowanie kilku "miniciepłowni" gazowych na każdym osiedlu - wtedy przesył byłby do kilkunastu/kilkudziesięciu bloków, a nie przez całe miasto.

110


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement