artykuł sponsorowany

70 tysięcy złotych dla jednostek OSP w gminie Rozprza

Czwartek, 21 października 2021
Kolejne pieniądze z WFOŚiGW w Łodzi trafią do OSP z terenu gminy Rozprza. Dzięki tym środkom jednostki wzbogacą się o nowy sprzęt

Ładuję galerię...

Wczoraj,  20 października odbyło się uroczyste podpisanie umów. Sygnatariuszami stron  byli prezes Zarządu WFOŚiGW w Łodzi - Wojciech Miedzianowski oraz przedstawiciele jednostek OSP Lubień, OSP Niechcice i OSP Stara Wieś. Łącznie do strażaków ochotników z gminy Rozprza trafi ponad 70 tysięcy złotych. Pieniądze pochodzą z Ogólnopolskiego Programu finansowania służb ratowniczych.

 

- Dzięki tej dotacji nasze jednostki będą jeszcze bardziej nowoczesne, a to bezpośrednio wpłynie na zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców - podkreśla radny sejmiku Paweł Kowalczyk, który uczestniczył w uroczystości podpisania umów.

 

To kolejne pieniądze z WFOŚiGW, które trafiły do jednostek z tej gminy. W ubiegłym roku wsparcie z funduszu otrzymała  jednostka OSP Rozprza.

 

 

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

4


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat