swietnie ze jest strona piekne zdjecia i wspomnienia zwiazane z Bugajem :) a co do smieci, czy sa tam pojemniki na odpady - kosze i ile ich jest bo z tego co pamietam chyba nieiwele - dewastacje ciagle trwaja :)
Zgadzam się w pełni z ~Bugaj-em. Chodząc z aparatem wzdłuż brzegu, widziałem bardzo dużo tych śmieci. A ile jest skrytych pod wodą?
Troszkę zabałaganiony ten nasz Bugaj, może by tak posprzątać, może jakiś czyn społeczny "wędkarzy" i "turystów", którzy tak namiętnie bałaganią. Widać to zwłaszcza po zimie, kiedy śniegu już nie ma, a rośliny nie zdążyły zakryć śmieci. Widać pudełka po przynętach, zanętach, butelki po napojach pływające w malowniczym Bugaju, Widać ludzi namiętnie karmiących pieczywem ptaki, chociaż to ptactwu szkodzi raczej.
wszystkich zainteresowanych tematyka naszego miejskiego zbiornika i najbliższych okolic zapraszam na www.nasz-bugaj.pl.tl
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!