Zdążyć przed strażakami. Akcja OSP Gorzkowice

Region Piątek, 09 lipca 202125186
Już po raz trzeci, druhowie z OSP Gorzkowice organizują akcję „Zdążyć przed strażakami”. Akcja polega na możliwości skorzystania z usług kominiarskich na preferencyjnych warunkach cenowych.
fot. pixabay.com

Akcja będzie przeprowadzona w dniach 24-27 sierpnia 2021r.

 

- Z doświadczenia wiemy, że w poprzednich latach akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród lokalnej społeczności, stąd pomysł kontynuacji – informują organizatorzy.

 

- Jak ważne jest utrzymanie przewodów kominowych w odpowiednim stanie technicznym nie trzeba nikomu przypominać, to bezpieczeństwo dla domowników, efektywniejsze spalanie paliwa, a także ochrona państwa domów  - dodają.

 

Więcej informacji na temat usługi kominiarza na gorzkowice.pl.


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

H ~H (Gość)09.07.2021 17:35

preferencyjne warunki cenowe - cena PRIV jak zwykle??? Ludzie jak nie chcecie podać ceny to się nie ogłaszajcie. Idziesz do sklepu po chleb i każdy pyta po ile, bo cena priv!!!!! PARANOJA

11


Florian ~Florian (Gość)09.07.2021 11:12

A jak to się ma do plam oleju w gminie Wola Krzysztoporska?

30


Kazik ~Kazik (Gość)09.07.2021 12:23

Komu kominiarz potrzebny chcieli by jak za komuny oblecieli wszystkie miejscowości zebrali kasę a tu sę skończyło darmowe pieniądze za nic. Tak jak znajomy był kominiarzem dwa tygodnie zbierania kasy a później wolne.
Dziś słomianych strzech nie ma wiec nie ma żadnego ryzyka

12


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat