Wczoraj, 07:26
To powinno być zwycięstwo
MKS Piotrkowianin, który miał "podane na tacy" zwycięstwo w Opolu z Gwardią, zamiast zapewnić sobie bezpośrednie utrzymanie w lidze, najprawdopodobniej postanowił potrzymać kibiców w niepewności. Przegrał w Opolu 26:27 i zagra 15 maja z Zagłębiem Lubin o to, aby nie grać dodatkowych spotkań z Padwą Zamość.
28.04 21:13
Piotrcovia postawiła się mistrzyniom
Piotrcovia zawiesiła mistrzowi Polski z Lubina wysoko poprzeczkę. Nasz zespół walczył przez większą część meczu z utytułowanym rywalem jak równy z równym, a do niespodzianki brakło niewiele. W 52. minucie było 21:21. Końcówka należała jednak do rywalek.
25.04 07:46
Niespodzianka była blisko
W bieżącej kolejce Orlen Superligi Kobiet Piotrcovia grała w Lublinie i była o krok od sprawienia niespodzianki. Nasz zespół w drugiej połowie odrobił sześć bramek straty i w 51. minucie remisował z MKS FunFloor Lublin 25:25. Nerwowa końcówka ułożyła się jednak po myśli wielokrotnych mistrzyń Polski, które wygrały 30:27.
25.04 07:12
Moc sukcesów zawodników Ruchu
Trzy duże imprezy i cztery miejsca na podium. Takim dorobkiem mogą się pochwalić reprezentanci KKS Ruchu Piotrków Trybunalski. Ostatnie tygodnie były więc udane dla młodych badmintonistów, bo do Piotrkowa przywieźli kolejne medale.
23.04 08:32
Wiemy kto zagra o medale. Finały już w sobotę
Za nami decydujące starcia w kontekście udziału w walce o medale w Siatkarskiej Lidze Szóstek w Piotrkowie Trybunalskim. O tytuł najlepszej drużyny w sezonie 2023/2024 powalczą Sportowy Kamieńsk i Kombajn Wollejbal Tim. W meczu o 3 miejsce będziemy świadkiem derbów Piotrkowa Trybunalskiego. Ustępujący mistrz Mamrot Wilkowyje zmierzy się z Piotrkowską Akademią Sportu.
22.04 11:15
Młodzi karatecy z medalami
W miniony weekend (20-21.04.2024) odbyły się Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym - Sport Arena Łódź 2024. Karatecy na co dzień trenujący w Piotrkowie Trybunalskim pod okiem swojego trenera Rafała Michalaka, zdobyli podczas tej imprezy 3 brązowe medale.
21.04 13:26
Wygrana po dwóch miesiącach
To nie było spotkanie dla ludzi o słabych nerwach. Piotrkowianin, po dwóch miesiącach bez zwycięstwa, pokonał KPR Legionowo 28:27 (18:13) w spotkaniu 3. kolejki grupy spadkowej i zrobił duży krok w kierunku bezpośredniego utrzymania w ORLEN Superlidze.
21.04 13:19
Przegrana na wyjeździe
Po miesiącu przerwy w rozgrywkach ORLEN Superligi zespół Młynów Stoisław Koszalin w meczu 23. serii koszalinianki pokonał drużynę MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 29:25.
17.04 14:51
Walka o finał SLS rozpoczęta
Pierwsze mecze półfinałowe Siatkarskiej Ligi Szóstek zostały już rozegrane. Bliżej upragnionego finału są GKS Kamieńsk oraz Kombajn Wollejbal Tim.
15.04 16:04
Zmiana lidera
Już na początku rewanżowej rundy Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej zanotowano sporą niespodziankę. Prowadzący w tabeli aktualny mistrz Barwil – Omega przegrał z Met Stalem. Potknięcie lidera wykorzystała Starówka
14.04 19:13
Pszczółki z Gniezna znów wygrały
Piotrcovia po raz trzeci w tym sezonie przegrała z MKS URBIS Gniezno. Zespół z Piotrkowa miał duże szanse na trzy punkty, kilkakrotnie dochodził do remisu, ale za każdym razem oddawał inicjatywę rywalowi. Brakło również sportowego szczęścia - zawodniczki obiły kilka razy słupki i poprzeczkę.
14.04 18:47
Porażka Piotrkowianina
Piotrkowianin przegrał, po raz trzeci w tym sezonie, z Grupą Azoty Unią Tarnów. Po dwóch porażkach z sezonu zasadniczego, przyszła przegrana w 2. kolejce rundy spadkowej. Przegrana bolesna - 21:29 (9:16).
10.04 13:11
Wszystko jest już rozstrzygnięte! Znamy pary play-off SLS
W Siatkarskiej Lidze Szóstek zapadły już decydujące rozstrzygnięcia. Po rozegraniu 18. kolejek fazy zasadniczej poznaliśmy ekipy, które zagrają w fazie play-off. W tym elitarnym gronie zabrakło miejsca dla wicemistrzów poprzedniego sezonu - siatkarzy z Woli Krzysztoporskiej.
09.04 14:08
Polonia ponownie ze zwycięstwem
W miniony weekend w IV lidze Polonia Piotrków wygrała pewnie z Włókniarzem Zelów. Natomiast w piotrkowskiej klasie okręgowej Concordia Piotrków ponownie zeszła z murawy pokonana. A jak prezentują się wyniki spotkań pozostałych ekip z naszego regionu? O tym poniżej.
07.04 17:17
Prym Galerii Wnętrz!
Po pięciu latach na mistrzowski tron Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej powróciła Prym – Galeria Wnętrz. Choć gwoli ścisłości trzeba dodać, że w sezonie 2015/16 dzisiejsi mistrzowie występowali pod nieco inną nazwą. Ale trzon drużyny pozostał ten sam. I triumfuje.
07.04 12:03
Kamil Majchrzak z czwartym tytułem w sezonie
Po niespełna miesięcznej przerwie Kamil Majchrzak powrócił do zawodowych rozgrywek. Tym razem na poziomie ITF25. W Szarm el-Szejk w Egipcie piotrkowski tenisista sięgnął po swój czwarty tytuł w tym sezonie.
07.04 00:16
Porażka na start rundy spadkowej
Piotrkowianin rozpoczął rundę spadkową Orlen Superligi od przegranej. W spotkaniu 1. kolejki rundy spadkowej drużyna Michała Matyjasika uległa przed własną publicznością 29:33 (12:16) Enerdze Wybrzeże Gdańsk.
27.03 12:21
SLS na finiszu. Pozostało już tylko jedno wolne miejsce w fazie play-off
Siatkarska Liga Szóstek OSiR w Piotrkowie jest już na finiszu fazy zasadniczej. 17. kolejka przyniosła kolejne, ważne rozstrzygnięcia. Do zgarnięcia pozostało już tylko ostatnie wolne miejsce w fazie play-off.
26.03 14:56
Walewski Team znów zaskakuje
W miniony weekend dokończono 24. kolejkę Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Rozegrano cztery mecze. Jeden zakończył się niespodzianką sporego kalibru.
26.03 07:23
Emocjonalny rollercoaster przy ul. Żwirki
Po zimowej przerwie powróciły rozgrywki piotrkowskiej klasy okręgowej. Po emocjonującym pojedynku Concordia Piotrków wywalczyła punkt. Sprawdzamy także, jak prezentowały się ekipy z naszego regionu grające w IV lidze, gdzie Polonia Piotrków zanotowała pierwsze ligowe zwycięstwo w 2024 roku.