Piotrcovia zakończyła sezon zasadniczy

MKS PiotrcoviaKraj Niedziela, 10 marca 201922
W ostatnim meczu sezonu zasadniczego Piotrcovia przegrała na wyjeździe z Pogonią Szczecin 29:37 (13:22). Do przerwy gospodynie wypracowały tak dużą przewagę, że w drugiej połowie nasze zawodniczki nie były w stanie odrobić strat. Kluczowy był 10-minutowy przestój naszych zawodniczek w pierwszej połowie.

Przez kilkanaście pierwszych minut tego meczu minimalnie prowadziły piotrkowianki, później jednak gospodynie przejęły inicjatywę. Od 11. do 22. minuty szczypiornistki Piotrcovii zdobyły zaledwie dwie bramki, tymczasem rywalki aż 10. Po przerwie niewiele się zmieniło, kwadrans przed końcem spotkania szczecinianki prowadziły już  32:17 i wydawało się, że to spotkanie może się zakończyć rekordową porażką naszej drużyny. Ostatecznie gospodynie nie zamierzały forsować tempa, co pozwoliło naszym piłkarkom nieco odrobić straty.

16 marca Piotrcovia będzie pauzować, a później rozpocznie rywalizację w fazie play-out.

SPR Pogoń Szczecin 37:29 (22:13) MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski

MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski: Kolasińska, Opelt, Sarnecka - Belmas 5, Despodovska 4, Ciura 3/2, Gutkowska, Cygan 3, Klonowska 3, Senderkiewicz 3/1, Zaleśny 2, Wasilewska 2, Ivanović 2, Gajewska 1, Małecka 1.

3

0

Komentarze (22)

kibic ~kibic (Gość)14.03.2019 12:57

Proszę przeczytać komentarze na sportowych faktach po słowach naszego trenera o przyczynach porażki której winny jest klub,który został przedstawiony w złym organizacyjnym świetle.

11

kibic ~kibic (Gość)11.03.2019 17:54

przeczytajcie co ten gość wygaduje na sportowych faktach. w głowie mu się poprzewracało. trenerze, czas pakować walizki i łapać pociąg do domu.

54

1955 ~1955 (Gość)12.03.2019 06:53

Wyjazd do Szczecina w dniu meczu............ i wszystko w temacie!!!!!!!!!!!! Pełna profeska.

32

gość ~gość (Gość)12.03.2019 10:12

Powodzenia Piotrkovianki w dalszych rozgrykach, więcej wiary we własne możliwości i jeszcze nie jednego komentującego tu zaskoczycie. Piłka ręczna to gra zespołowa każdy szczegół ma znaczenie liczy się zgranie i współpraca. Dlatego cały zespół wygrywa i cały przegrywa. Jak ktoś tego nie pojmuje to niech się nie wypowiada. Do zobaczenia na Relaxsie.

72

gość ~gość (Gość)12.03.2019 05:10

Widać "Januszowania" o piłce ręcznej w Piotrkowie ciąg dalszy. Widać, że mylicie pojęcia, nie umiecie czytać ze zrozumieniem. Wypowiadacie się na tematy, o których nie macie pojęcia. Popatrzcie na obecną kadrę, przez większość rundy grały bez dwóch liderek. Zrobiły 7 miejsce po zasadniczej. I to jest mało? Piotrkowianin budował zespół 4 lata i teraz są tego efekty w postaci walki o play-offy. A Piotrcovia przebudowaną drużynę ma od nie całego roku. Trzeba zacząć myśleć, a nie ciągle narzekać.

14

. ~. (Gość)11.03.2019 09:03

Sezon zasadniczy dobiegł końca - jaki był niech każdy odpowie sobie sam. Teraz walka o jak najwyższe miejsce w tabeli w fazie play out. Z pewnością będzie ciekawie; Ruch na przykład zakontraktował Iwonę Niedźwiedź.
Powodzenia!

11

kibic ~kibic (Gość)11.03.2019 17:00

Na sportowych faktach trener wyjaśnił ze podróż 8 godzinna była przyczyną porażki i wynikający z tej przyczyny brak koncentracji.Opisany jest też występ na minus Cygan.Ogólnie trener zadowolony z łomotu.No to fajnie,kibice też.Trenerze tak trzymać dalej.

47

kibic ~kibic (Gość)11.03.2019 19:39

Dobry początek meczu szkoda, że później było gorzej. Więcej wiary we własne możliwości, zwłaszcza młodych zawodniczek i wyniki będą coraz lepsze. Powodzenia