metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gosc. ~gosc. (Gość)08.07.2023 19:44

25 Brygada Kawalerii Powietrznej. Jeżeli nie jest to tajemnicą czym (na czym) oni latają? Na drzwiach od stodoły? Tak naprawdę nie widziałem śmigłowca bojowego nad Tomaszowem kilka lat. Podziękujmy za to Antoniemu, który rozwalił kontrakt na Caracale.

1010


Strategia ~Strategia (Gość)09.07.2023 11:08

To tylko mięso armatnie a dosadnie mówiąc pachołki do gier politycznych tzw interesów wpływowych ludzi itd itp. Pozdrawiam serdecznie.

66


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)08.07.2023 21:56

Przez tą zamkniętą ulicę spóźniłam się na rozmowę o pracę

28


weteran ~weteran (Gość)09.07.2023 22:33

A coś wiadomo o stanie zdrowia żołnierki której nie wyszedł za dobrze skok spadochronowy ze śmigłowca w poprzednim tygodniu?

60


Malolat ~Malolat (Gość)10.07.2023 00:12

Dobrowolni żołnierze tzw niedzielne wojaki w razie jakiegoś ataku innych wojsk oni dobrowolnie uciekna. Ehh wojsko na godziny od 7do 14

44


śmieszek ~śmieszek (Gość)08.07.2023 17:41

Nowość. Coś ważnego musi się dziać w Warszawie skoro nie było Macierewicza.....przecież by tego nie przepuścił na na bank....

109


ech co z tą Polską ? ~ech co z tą Polską ? (Gość)08.07.2023 23:35

Tragiczne jest to, że w tym kraju stawia się ostatnio na żołnierzy i policjantów, a nie na nauczycieli i inżynierów. Przyszłość Polski rysuje się w czarnych barwach.

139


Johnny B. ~Johnny B. (Gość)10.07.2023 11:26

No i fajnie jak byłem młody też należałem do harcerstwa tak to się wtedy nazywało i te wspaniałe przysięgi na Trzech Morgach.Czuwaj Żołnierze.

22


ŻwirekPodMuchomorek ~ŻwirekPodMuchomorek (Gość)08.07.2023 23:31

Cytuję:
... bronić jej niepodległości i granic, stać na straży konstytucji...


Ale RP nie jest państwem niepodległym. Musimy w podskokach wdrażać wytyczne płynące z Brukseli, Waszyngtonu, Jerozolimy, a ostatnio nawet z Kijowa. A nad konstytucją stoją ustne rozporządzenia wydawane przez premiera - dowód: "pandemia". Ale przysięga fajnie brzmi, a że rozmija się z rzeczywistością... Coś pomieszałem?

104


gość ? ~gość ? (Gość)09.07.2023 11:03

Czy ktoś potrafi uzasadnić, dlaczego przysięga odbyła się w naszym mieście, a nie w Tomaszowie? Komunikacja, transport, ochrona. Tak wygląda szastanie pieniędzmi podatników.
Może przysięgi pierwszoklasistów będziemy organizować w Tomaszowie, ktoś wie?

65


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat