metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
DOLNY ŚLĄSK ~DOLNY ŚLĄSK (Gość)06.08.2008 21:55

Do Piotrkowianin! nie znasz okoliczności wypadku nie wypowiadaj się. Jesteś burak i tyle, dla nas to tragedia. Jak masz pisać bzdury to sobie odpuść. Beatko [*] jesteś w naszych sercach

00


Piotrkowianin ~Piotrkowianin (Gość)07.08.2008 11:08

Jeżeli było inaczej, niż podano w artykule, to może napisz do redakcji, żeby zamieścili sprostowanie.
A burak to jesteś sam - ja nikogo nie wyzywałem.
PS. Po polsku pisze się "do Piotrkowianina" (dopełniacz - kogo? czego?).

00


epiotrkow ~epiotrkow (Gość)07.08.2008 11:16

Bez "włoszczyny" Panowie ! Do "Dolnego Śląska" : Na przyszłość precyzuj swoje zarzuty, bo faktycznie do końca nie wiadomo o co masz pretensje do Piotrkowianina.

00


DOLNY ŚLASK ~DOLNY ŚLASK (Gość)07.08.2008 11:37

Pretensje mam o to, ze tak sie wypowiada na temat bardzo bliskiej mi osoby która zgineła w tym wypadku. a czy męzczyźni nie powodują wypadków na drodze????? a jesli chcesz wiedziec to jeździła juz bardzo dlugo i nie miala nawet zadnej kolizji. a taki wypadek moze sie przydarzyc kazdemu z nas- wiec taki tekst- kolejna kobieta za kierownica jest tu troche nie na miejscu!!!!!!!!!

00


piesza ~piesza (Gość)07.08.2008 13:02

LUDZIE NA BOGA !ZGINĘŁA KOLEJNA OSOBA !KIEROWCA !CO za znaczenie że kobieta ! faceci również giną i są sprawcami wypadków ! żal mi tylko bliskich!!!!

00


epiotrkow ~epiotrkow (Gość)08.08.2008 09:25

Do Piotrkowianina : Statystycznie więcej wypadków powodują mężczyźni.

00


Piotrkowianin ~Piotrkowianin (Gość)08.08.2008 09:50

Jak statystycznie?
A ma ktoś takie wyniki, gdzie jest napisane, że kobiety stanowią np. 5% kierowców, a powodują np. 10% wypadków?

00


epiotrkow ~epiotrkow (Gość)08.08.2008 10:26

Polecam śledzenie corocznych statystyk policyjnych.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat