metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ag ~ag (Gość)12.03.2009 12:54

Rozumiem,że mam zamilknąć - więc milknę.
Oby na tym portalu były tylko Twoje wypowiedzi xx
ps
Od rządzenia jest rząd - tak dla porządku.

00


sledzik ~sledzik (Gość)12.03.2009 14:32

niech nasz wspanialy Prezydent pojezdzi po tych naszych dziurawych ulicach i zobaczy na wlasnej skorze jak to jest jak sie wlasny samochod niszczy .......... , to pseldo latanie i tak nic nie da , za miesiac dziury w tych samych miejscach beda i tak , a firma niezle pieniazki za to partactwo i tak przytuli ...

00


Muchozol ~Muchozol (Gość)12.03.2009 15:19

A to i murek juz wiemy po co stawiali - zeby Kartofel sobie zobaczyl ze wspaniale sie w tym kraju zyje nawet u nas... Bo kolo murka na pewno przejdzie xD
Bede musial go zobaczyc... Mam nadzieje ze wysoki podest dostanie, jak nie to wypatrujcie w tlumie gościa na drabince TO BEDE JA;D
P.S. Bedzie mozna z nim walnąć fotke???

00


xz ~xz (Gość)12.03.2009 15:43

W jakie g... prezydent się pakuje.

00


Piotr.Covianin Piotr.Covianinranga12.03.2009 18:30

Z wcześniejszych wypowiedzi wynika, że nieważne co się robi tylko jak wygląda. to smutne że społeczeństwo wychowane na mediach internetowych, tvnach i innych brukowcach nie potrafi samodzielnie myśleć i nawet pijany prezydent jest dla nich super bo tak kreowały go media. A co do Prezydenta RP p. prof. Lecha Kaczyńskiego to może i nie jest on medialny ale wydaje mi się że próbuje stopowa platformowe szaleństwo

00


k-o ~k-o (Gość)12.03.2009 22:55

Kaczyński jest najlepszym prezydentem po II wojnie. Kto inaczej mówi, ten kiep.

00


ziomekptb ~ziomekptb (Gość)12.03.2009 23:14

Niech idzie na PIOME i tam niech opowie o problemach polskiej gospodarki, ciekawe co by im naopowiadał:)

00


Koza ~Koza (Gość)13.03.2009 00:45

Piotr.Covianin:
a i owszem ale zauwaz ze ludzie ktorzy naprawde robia cos dobrego ("na dwóch palcach ręki..."), jakby nie wyglądali nie są jednak przedmiotem drwin:)

00


Piotr.Covianin Piotr.Covianinranga13.03.2009 07:54

"ziomekptb" napisał(a):
Niech idzie na PIOME i tam niech opowie o problemach polskiej gospodarki, ciekawe co by im naopowiadał:)


Jeżeli już ktoś z polityków miał by pojachać na Piomę to powinien to być premier Tusk, min. gosp Pawlak i min. fin Rostowski. to ta nieudolna ekipa w towarzystwie miejscowego przedstawiciela PO p Radziszewskiej winna sie tłumaczyc z sytuacji gospodarczej karju.

00


Tomek_O. ~Tomek_O. (Gość)13.03.2009 08:10

Mogę się założyć, że tusk nigdy nie pokaże się w takim mieście jak Piotrków, za mało potencjalnych wyborców, nie ma fajnego boiska do piłki nożnej, nudno tu i mało biznesmenów. Nie ma z kim gadać.
Witamy serdecznie Pana Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w naszym biednym mieście i dziękujemy ze pamięta o wszystkich Polakach.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat