metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Dionizy ~Dionizy (Gość)12.03.2009 10:08

Cyt: "W Bełchatowie odwiedzi elektrownię i spotka z mieszkańcami w hali widowiskowo-sportowej". Jaka szkoda, że nie w Piotrkowie. Ostatecznie jest to głowa Państwa. Ostatnio modne stało się ciosanie głowom Państwa kołków na głowie.

00


kolooo ~kolooo (Gość)12.03.2009 10:21

No to już szykuję mendel jaj.

00


ag ~ag (Gość)12.03.2009 10:26

Lepiej wylej sobie kubeł zimnej wody na głowę kolooo

00


lekarz ~lekarz (Gość)12.03.2009 10:51

Kaczyński powita Matusewicza... hehe

00


xx ~xx (Gość)12.03.2009 11:09

Ja też szykuję mendel jaj. Koloo jestem z tobą.

00


epiotrkow ~epiotrkow (Gość)12.03.2009 11:17

Ostrzeżenie: Proszę posługiwać się jednym nickiem w jednym wątku. Dyskusja z samym sobą jest ZABRONIONA

00


ag ~ag (Gość)12.03.2009 11:28

Kolooo dyskutujesz sam ze sobą? Może jednemu z was kupię te jaja?

00


malaga ~malaga (Gość)12.03.2009 11:32

o to teraz na szybkości będą łatać dziurawą Przemysłową, żeby jakoś z lotniska przyjechał.

00


xx ~xx (Gość)12.03.2009 11:37

kolego ag moich wypowiedzi jest i było na forum sporo w różnych tematach i to, że zgadzam się z kimś nie jest przestępstwem ani wykroczeniem. Twoje wypowiedzi widzę pierwszy raz więc daj sobie spokój. A co do Prezydenta to po prostu nie podoba mi się jego styl rządzenia jeżeli można to w ogóle nazwać rządzeniem. Gość nie reprezentuje Polski tak jak bym to widział. Wprasza się tylko tam gdzie jeździ Tusk i robi wokół siebie wrzawę medialną. Kwaśniewski jaki był ale był choćby reprezentacyjny. A kolooo nie znam i dementuję, że mam z nim cokolwiek wspólnego.

00


zx ~zx (Gość)12.03.2009 11:59

Tak dużej szkody nie ma,że nie przyjedzie do Piotrkowa, bo po co zapłacić za parking, żeby koła odpadły od samochodu przez nie załatane dziury na jezdniach.Z kim ma rozmawiać o problemach gospodarczych,gdy zakłady są niszczone.Rozmawiać z bandą kretynów,nieudaczników i materialistów skorumpowanych .Czym Piotrków będzie chwalił się ,obszczy murkiem na rynku albo zabił się spacerując po uliczkach przyległych do rynku.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat