metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
marianek ~marianek (Gość)29.12.2014 20:14

nie Ciebie januszku miałem na myśli, aczkolwiek nie zawsze podoba mi się Twój ton wypowiedzi,tylko tych dla których cokolwiek byś nie zrobił i tak będzie źle bo oni zawsze są mądrzejsi i wszystko by zrobili lepiej. a co do tych pensji to nie wiem, więc nie zabieram głosu a w plotki przestałem wierzyć już dawno. skoro piszesz o nieprawidłowościach to musisz mieć na to dowody a nie opierasz Swoich wypowiedzi na plotkach. z tego co wiem w nowym zarządzie jest piotrkowski przedsiębiorca który chyba nie pozwoliłby sobie na przekręty i firmowanie tego swoim nazwiskiem, no chyba że o niczym nie wie.
Ps. skoro masz twarde dowody, to dziwię się czemu nie zgłosiłeś sprawy do prokuratury ???

10


januszek ~januszek (Gość)30.12.2014 18:37

Przez czas prezesury pana Z. tej i poprzedniej trochę by się tego uzbierało.Po prostu nie bawi mnie gloryfikowanie tego pana.Choć powiem Ci marianku,że Szczukocka była o wiele gorsza.Z. to zapaleniec i myśli bardzo często serduchem i działa pochopnie,nie przemyslając wielu swoich działań.Problem w tym,ze bardzo czesto nie dotrzymuje danego słowa.Lista zawodników,którzy zostali oszukani na wypłatach jest bardzo długa.Lepiej czasem mniej obiecać, a być wypłacalnym.Klub musi mieć swoją markę,może być mało,ale to,co ma być to być powinno.A jezeli ktoś sprowadza niewypały transferowe,podpisuje z nimi kontrakty,to kto za to odpowiada?Zawodnik,który nie potrafi grać,czy działacz,który go sprowadza do klubu...Chciałbym bardzo,by ten przedsiębiorca piotrkowski miał wpływ na wydawane przez siebie pieniądze,a pomoc z UMP nie raziła tak bardzo ludzi.Dotacje z miasta powinny iść na szkolenie młodzieży przez prawdziwych trenerów,a drużyna zawodowa niech będzie sponsorowana przez przedsiebiorców.Jezeli kogoś na to stać,niech sobie sprowadza jakich chce zawodników i im płaci tyle ile chce.Tych pieniędzy Z. jednak nie daje.

00


Piotrcovia ~Piotrcovia (Gość)30.12.2014 19:55

Panowie Marianek i Januszek, a może nie mieszajcie Piotrcovi do tych swoich pogaduszek, ten klub i tak już swoje wycierpiał. To że Piotrcovia nie ma strony to kłamstwo, bo ma i to dużo wcześniej niż Piotrkowianin, FB też został założony dużo wcześniej, ale nie to jest najważniejsze. Najważniejsze że ten klub pomimo nie sprzyjających warunków i pomocy takiej jak dostaje Z od ludzi którzy kosztem zawodników dorabiają na boku, nadal istnieje w ogonie bo w ogonie ale jest i na miarę swoich możliwości, spłacając długi za czasów wielkiego i gloryfikowanego sponsora jakim była ROKA. Niech ten klub się spokojnie trzyma, a gdyby władze i inne osoby które tak się znają na sporcie w Piotrkowie, poparły i umożliwiły sukces jakim by było granie w pierwszej 5, to była by możliwość sciągania sponsorów a przez to początek rozmów o sponsorowaniu też męskiej piłki. Sukces Piotrcovi może się przełożyć na męską piłkę w Piotrkowie.

01


marianek ~marianek (Gość)30.12.2014 23:59

Do ~Piotrcovia. Poczytaj uważnie poprzednie moje wpisy, nikt nie mówi że Piotrcovia nie ma strony i FB. Strona jest, tylko jaka ??? FB również, tylko nie fanpage, a konto zwykłej osoby, więc wybacz, ale marketing leży, a jest to klucz do przyciągnięcia młodych ludzi na halę. Obydwaj z Januszkiem napisaliśmy że leży nam na sercu dobro obu klubów i ja przynajmniej zdania nie zmieniam.

20


orton ~orton (Gość)01.01.2015 21:46

"marianek" napisał(a):
wybacz, ale marketing leży, a jest to klucz do przyciągnięcia młodych ludzi na halę


kluczem przyciągnięcia ludzi na halę jest wygrywanie meczy i dobra postawa na boisku bo wynik sam się obroni a marketing jest dużo później. Przypomnij sobie KIPERA parę lat temu, bez FB ani twojej str. www a ludzie nie mogli się pomieścić na sali- ale ty Marianek nic na ten temat nie wiesz bo i skąd.
Ps. Przemyśl swoje wpisy i następnym razem postaraj się bardziej albo popytaj znajomych to Ci podpowiedzą.

01


januszek ~januszek (Gość)02.01.2015 15:44

Jak najbardziej uważam,że powinniśmy iść za postępem cywilizacyjnym i wykorzystywać nowości komputerowe.Zgadzam się też z tym,że wielokrotnie w przeszłości na meczach Piotrkowianina bywały komplety widzów, a dobra postawa na boisku i wyniki obronią każdego zawodnika i trenera.

10


marianek ~marianek (Gość)02.01.2015 16:57

Właśnie ~Januszku, trzeba iść z postępem, a nie jak Ty ~Orton żyć przeszłością. Jak była kasa od sponsorów typu Focus, Mostostal, Sulimar, to marketing był niepotrzebny, a teraz żeby ich przyciągnąć musi być, same wyniki nie wystarczą. Może jakoś to ogarniesz małym móżdżkiem, jaśniej się nie da wytłumaczyć.

10


orton ~orton (Gość)02.01.2015 21:30

"marianek" napisał(a):
a teraz żeby ich przyciągnąć musi być, same wyniki nie wystarczą


Marianek jakie Ty tu widzisz wyniki. Człowieku może ty o innej dyscyplinie piszesz.

01


marianek ~marianek (Gość)02.01.2015 23:33

oczywiście tylko pierwsze słowa są do Ciebie ~Januszku, reszta dotyczy ~Ortona.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat