metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
januszek ~januszek (Gość)21.12.2014 12:31

Popytaj się trochę w Twoim środowisku, to będziesz więcej wiedzieć. Szkoda, że 2 powyżej tematy przemilczałeś, wiedziałbyś dlaczego szkolenie młodzieży w Piotrkowianinie wygląda jak wygląda. Szczukocka to jedno a drugie to instruktorzy prowadzący zajęcia. Życzę trenerowi Przybylskiemu samych sukcesów, ale za jego wyborem stoi najniższa pensja. Kamielin jest starym wyjadaczem i wie na co zwrócić uwagę przy podpisywaniu kontraktu. Rafał Przybylski jakoś nie sprawdził się w Ostrowcu, zobaczymy jak będzie w Piotrkowie.

10


marianek ~marianek (Gość)21.12.2014 13:22

Chyba mnie z kimś mylisz, jestem tylko zwykłym kibicem któremu na sercu leży dobro piłki ręcznej w Piotrkowie, a od niedawna czytając Twoje wypowiedzi można wyciągnąć wnioski że to Ty jesteś blisko klubu, bo wiesz wszystko. Pomyśl co się stanie jak piłka ręczna w mieście upadnie, gdzie będziesz zionął ogniem piekielnym i strzelał jadem ???
Jeśli uważasz że w klubie jest tak źle, to może się ujawnij z imienia i nazwiska i startuj w wyborach na prezesa, będziesz miał szansę wszystko naprawić i stać się zbawcą, a nie tylko biadolisz jak stara baba !!!
A co do Kamielina, to w Virecie też nic nie pokazał :(

10


januszek ~januszek (Gość)22.12.2014 19:50

Wyobraź sobie,że mnie też dobro piłki ręcznej w Piotrkowie leży na sercu,ale mam już po dziurki w nosie afer w zarządzie.Nigdy nie zionąłem jadem w stosunku do zawodników,jesteś w stanie odróżnić zarząd,który jest sprawcą tych afer(ten i poprzedni) od zawodników?Chciałbym,żeby było normalnie i żeby były dorodne gołębie na rynku w Piotrkowie. Odnośnie trenera Przybylskiego to życzę mu powodzenia,a wyniki(mam nadzieję)go obronią.

00


marianek ~marianek (Gość)23.12.2014 19:59

gołębi lepiej żeby nie było na rynku, bo zasrają wszystko, a co do zarządu, to ten z tego co wiem jest od niedawna i już coś nawywijał ??? może uchylisz rąbka tajemnicy ??? jeżeli piszesz że chcesz aby było normalnie, to moja propozycja jest aktualna - startuj na prezesa, moje poparcie już masz ;)

00


januszek ~januszek (Gość)27.12.2014 15:47

Ten prezes,co jest obecnie,już kiedyś był prezesem.Aż dziw mnie bierze,że nie wiesz,co kiedyś nawywijał.Prezesem niestety nie zostanę,mimo Twojego poparcia.Chcę normalności w tym klubie,ale widocznie za dużo wymagam.Gdyby nie miasto Piotrków,to Piotrcovii i Piotrkowianina nie byłoby już.Więc niech przynajmniej oba kluby będą równo traktowane.

00


marianek ~marianek (Gość)28.12.2014 13:20

Skoro jest po raz kolejny prezesem, to chyba nic mu nie udowodnili, tak myślę. A co do równego traktowania, to patrząc na kwoty stypendiów z UM podane oficjalnie na stronie miasta, sekcja kobieca ma je wyższe i tak być powinno, bo są w Superlidze. Problemy Piotrcovii polegają na nieudolnym zarządzie, który nie potrafi pozyskać jakichkolwiek sponsorów i na braku jakiegokolwiek działania marketingowego związanego z klubem. Zobacz jak to wygląda u mężczyzn od tego roku - nowa strona www, fanpage na FB itp.Więc jak się chce to można. Dajmy im działać i zobaczymy co z tego wyjdzie. Każdy potrzebuje czasu, bo chyba wiesz że w 2 minuty to nie da się nic zrobić.

00


januszek ~januszek (Gość)28.12.2014 19:57

Nie będę Ci opisywał,jak wyglądała obrona tego Pana,popytaj trochę.Widzisz,oprócz stypendiów dla zawodników,jest jeszcze coś takiego:promocja miasta poprzez sport(co się za tym kryje,to dobrze poinformowani wiedzą).W wielu sprawach odnośnie działań promocyjnych,to masz rację.Ale niektóre sprawy z zaniżaniem wypłat,obniżaniem poziomu sportowego,niestety ciągle mają się świetnie.Działacze są od tego,żeby zapewniać płynność finansową klubu,podpisane umowy z zawodnikami są od tego żeby ich przestrzegać i respektować przez obie strony(a nie tylko przez jedną).

00


orton ~orton (Gość)28.12.2014 20:47

"marianek" napisał(a):
Problemy Piotrcovii polegają na nieudolnym zarządzie, który nie potrafi pozyskać jakichkolwiek sponsorów i na braku jakiegokolwiek działania marketingowego związanego z klubem. Zobacz jak to wygląda u mężczyzn od tego roku - nowa strona www, fanpage na FB itp.Więc jak się chce to można.


To ten nowy zarząd Piotrkowianina przez pół roku założył konto na FB i poprawił str. www - gratuluje kreatywności - to za kolejne sześć miesięcy można się spodziewać konta na twisterze i sympatii.pl.
Akurat tak się złożyło że ten nieudaczny zarząd Piotrcovi znalazł ostatnio konkretnych sponsorów, o czym niedługo się przekonasz. A w Kiperze należało by uregulować należności wobec zawodników i nie tylko, bo inaczej ten "BALON" niedługo pęknie.
PS. A z takimi zarobkami jak mają chłopaki to kilka drużyn z powodzeniem gra w Superlidze od kilku sezonów i to w pierwszej ósemce. Chłopaki spadli i mają duże problemy z powrotem do najwyższej klasy rozgrywkowej. Pomyłka z trenerem, kierownik "wazelina" odkąd przyszedł same porażki i spadek, jakiś trener od przygotowania - odkąd się pojawił zawodnicy grają do 50 minuty i przegrywają ważne mecze. Gdy tych panów nie było wyglądało to dużo lepiej, a potencjał w tej drużynie jest spokojnie na superligę, nie ma atmosfery i chęci walki - i to jest super zarządzanie według Ciebie, ale najważniejsze że jest konto na FB bo to największy sukces obecnego zarządu.

11


marianek ~marianek (Gość)29.12.2014 08:35

Czekam z utęsknieniem na tych nowych sponsorów, ale jak mają to być tacy jak salon fryzjerski z Wierzej, czy siłownia, to gratuluje kreatywności :) Zarząd Piotrcovii o sponsorze mówi już kilka lat i jak na razie nic z tego nie wychodzi. Pożyjemy, zobaczymy……Widzisz dobrze że chociaż coś się dzieje w Piotrkowianinie, bo w Piotrcovii nawet strony porządnej nie ma, a co do promocji przez sport, to w tym roku jej nie ma, zarówno dla dziewczyn jak i chłopaków. Zawsze znajdzie się kilku malkontentów takich jak ty ~orton, którym nic nie będzie pasowało i którzy coś podsłuchali i dorabiają do tego ideologię. Dajmy działać jednemu i drugiemu zarządowi a na rozliczenia przyjdzie czas po skończonej rundzie rewanżowej.
Ps. Nie ma takiego drugiego miasta w Polsce, gdzie wylewano by tyle pomyj na kluby i zawodników oraz zawodniczki.

10


januszek ~januszek (Gość)29.12.2014 18:27

Czy ja marianku wylewam pomyje na zawodników i zawodniczki?Ja piszę o nieprawidłowościach w zarządzie,gdybym pisał nieprawdę,to uwierz mi,że są sposoby,by do takiej osoby dotrzeć i oskarżyć o zniesławienie.Nie jest to wcale takie trudne.Mam świadomość tego,co piszę.O obecnym prezesie to można niezły film na faktach autentycznych nakręcić,podobnie zresztą o niewypłaconych pensjach zawodników za czasów prezesów Z. i Sz.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat