metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Rozprzanin ~Rozprzanin (Gość)12.01.2014 01:05

Czy w Rozprzy też grają???

00


los mosteros dela feros ~los mosteros dela feros (Gość)12.01.2014 01:54

wszędzie tylko ludzie lewicy ...przykre

00


rzecznik ~rzecznik (Gość)12.01.2014 09:11

bo jak zbierać kasę, to tylko lewica - oni od siebie nic nie dają, a tylko by zabierali komuś albo prosili o kasę innych ludzi.

00


Pietrek Pietrekranga12.01.2014 09:19

Coroczne żebranie czas zacząć

00


dag ~dag (Gość)12.01.2014 09:39

Cytuję:
Coroczne żebranie czas zacząć


Odpisałem ci już w innym artykule. Siedź w domu i pomódl się o zdrowe nogi bo o rozum już za późno.

00


Pietrek Pietrekranga12.01.2014 10:16

"dag" napisał(a):
Siedź w domu i pomódl się o zdrowe nogi bo o rozum już za późno.

Zabłysłaś ta wypowiedzią jak gwiazda. NFZ zabiera kazdemu pieniadze wiec powinni nam zapewnic godne leczenie, sprzet i opieke seniorom a nie... sie nauczyli ze co roku Owsiak zrobi zbiorke a my kasa co mialaisc na te cele sie podzielimy. KONIEC ZLODZIEJSTWA

00


a. ~a. (Gość)12.01.2014 10:26

Pietrek twój poziom jest w poziomie moje gratulacje.Zabłysłeś. Zapraszam do NFZ pomożemy.

00


karo ~karo (Gość)12.01.2014 10:51

Jeśli mimo przymusowych składek na ubezpieczenie zdrowotne brakuje pieniędzy to należy zmienić rządzących i system a nie organizować jakieś zbiórki.

00


mol molranga12.01.2014 11:02

Na cygana: nie dla mnie, dla dziecka :)

00


michqał ~michqał (Gość)12.01.2014 12:57

młodzież stoi i myśla że robią dobry uczynek. stoją w zimnie i zbierają kase żeby owsiak mogł za co życ przez następny rok.
kupią jakiś sprzęt z którego i tak nikt nie będzie mogł skorzystac, zrobią jeden spot w TV że gdyby nie oni to dziecko pani i pana X nie przezyło by a ludzie dalej zyją w manipulacji. spoko - zbierajcie ta kase, a ja jestem gbur. spoko. ja wole sam isc i pomoc komuś, nikt nie patrzy poza Bogiem i tak to powinno wyglądac. a nie robić szum jak jakieś święto zbierania kasy by wszyscy widzieli że pomagasz..żałosne i nie dla mnie. wole szczerą pomoc niż taką szopke

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat