metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
agnieszka ~agnieszka (Gość)07.10.2014 10:37

Piotrków zawsze był związany z filmem, ale nie potrwa to już długo. Kamienice są wyburzane zamiast remontowane... Nasze miasto nie będzie miało już plenerów dla filmowców... A szkoda

96


jarema ~jarema (Gość)07.10.2014 11:50

mocna ekipa, canon d5 i jedziemy :-)Gdyńska Szkoła Filmowa, to nic innego jak prywatne Policealne Niepubliczne Studium Filmowe, coś na kształt odzieżówki :-)

90


jarema ~jarema (Gość)07.10.2014 11:51

"agnieszka" napisał(a):


jak widać są ludzie, którzy wolą żyć w brudzie :-)

100


his. ~his. (Gość)07.10.2014 12:04

do agnieszki. Filmowcom nie jest potrzebny wyremontowany Piotrków tylko taki jak teraz. Obdrapany i brudny.Musi być "klimat" Czyli czym gorzej dla innych tym lepiej dla filmowców. "Odpicowany" Piotrków pójdzie w zapomnienie. Znajdzie się miasta w Polsce jeszcze "ładniejsze" i będzie można robić filmy np.: o Ukrainie Wschodniej.Bo jest modna...A "zniszczenia" w Piotrkowie i u nich podobne.

31


agnieszka ~agnieszka (Gość)07.10.2014 13:20

"jarema" napisał(a):


A czy Ty widzisz różnicę między wyburzaniem a brudem?
Bo z tego co czytam to dla Ciebie żadna różnica.
Poza tym w każdym mieście potrzebna jest jego historyczna część, a nie tylko współczesne budowle

32


jarema ~jarema (Gość)07.10.2014 13:32

"agnieszka" napisał(a):


A czy ty widzisz różnicę pomiędzy zapyziałą, brudną kamienicą, która przyciąga filmowców, a wyremontowaną kamienicą, która ich nie przyciąga? Tu przyjeżdżali filmowcy, bo był syf i smród, czyli tak samo jak w przedwojennej literaturze. Ja w takim mieście nie chcę żyć. :-)

71


agnieszka ~agnieszka (Gość)07.10.2014 13:51

"jarema" napisał(a):


Masz rację jarema...wyremontowana kamienica nie przyciąga filmowców! Ale takich u nas już wkrótce nie będzie, bo stare miasto skończy się u nas za kościołem pw. Św Jakuba- reszta będzie wyburzona. A jak nie chcesz w Piotrkowie, to się z niego wyprowadź ;p

41


-oli ~-oli (Gość)07.10.2014 21:25

Kto?

11


kolo ~kolo (Gość)07.10.2014 22:43

Przyjechało dwóch studentów, a na wiosce robią z tego wydarzenie artystyczne. Żenada

62


P51 ~P51 (Gość)08.10.2014 10:43

"agnieszka" napisał(a):
A czy Ty widzisz różnicę między wyburzaniem a brudem?


Pewno mówisz o wyburzeniu ul.Starowarszawskiej.
Nie wszyscy rozumieją,że w pewnym momencie trzeba wyburzyć,bo koszt remontu wielokrotnie przewyższa koszt budowy od podstaw.
A te wyburzone kamienice... ich walory architektoniczne były wątpliwe.

"oli" napisał(a):
Kto?


Ja wiem,że ostatnio czytanie "boli", ale trzeba spróbować ;->

"kolo" napisał(a):
Przyjechało dwóch studentów, a na wiosce robią z tego wydarzenie artystyczne. Żenada


Dla ciebie wydzarzenie artystyczne to może puszczenie kolorowego "pawia" na rynku...?

11


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat