Coś czuje, że niebawem wyniki będą anulowane. Jeszcze chwilka panie dyrektorze.
nikt nie kazał tylko poinformował, ze jest taka opcja... a ja zmobilizowałam cala rodzinkę. jejeje
Chojniak co lubuje w mieście to szkoły i te dostają budżet obywatelski!!! Czy nadal tego nie widzicie???
Działkowy Relaks to było wiadomo, że nie przejdzie niestety, bo mimo że działkowiczów jest wielu to jest to z reguły społeczeństwo, w którym dominują osoby w wieku dojrzałym, a spośród takich osób niewiele potrafi oddać swój głos przez internet. Ścieżka rowerowa wokół Bugaju też dobry pomysł - oby tylko nie szkoły.
O Szczekanicy wszyscy zapomnieli.
Prosze zobaczyc nowy blok na Rembeka, klatki nie da sie otworzyc a o naprawe drzwi ani sie doprosic. Szczekanica, to rejon zapomniany przez włodarzy.
Szczekanica miała więcej głosów niż projekty z rejonu 1 i z rejonu 3, ale to i tak nic nie znaczy, bo przecież trzeba dofinansować szkoły. To jest jakiś mało śmieszny żart.
to nie to mialo wygrac bo stare miasto gdzie dzieciu ucza sie w tej szkole i okolice nie glosowali by nad taką inwestycjom to manipulacje są
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!