metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
czar prysł ~czar prysł (Gość)08.03.2024 16:16

No i czar prysł.....jak zobaczyłem kto za Tym Wiernickim stoi.....to wybacz kolego, ale ty mojego głosu nie dostaniesz..... tanio się sprzedałeś......

50


igi ~igi (Gość)08.03.2024 16:20

Konieczko? To jest ta "świeżość"......... Cecotka, Dziemdziora, Czechowska????? Na głowę upadliście?????

41


igi ~igi (Gość)08.03.2024 16:24

Co to - Chojniak bis????? No masakra - kogo wy na te listy daliście????? To już było - stare kotlety firmowane młodą facjatą. Wybaczcie , ale ja kolejny raz się na to nie nabiorę! Hipokryzja straszna.

30


go?ć_kasia ~go?ć_kasia (Gość)08.03.2024 14:18

Tylko pan Wiernicki bo pani Chojnacka juz zbiera kolegów na radnych pan co startuje na radnego śmiechu warte wstyd

17


śmieszek ~śmieszek (Gość)08.03.2024 16:28

Zastanawiam się z czego się Pan Juliusz Wiernicki tak cieszy na tym zdjęciu???? Z tego, że firmuje twarzą komitet radnych nieporadnych od Chojniaka, dziękiu którym mamy drogie życie w mieście, marazm i zapaść.....no i ten potentat Dziemdziora.....ehhhhh a dziś Sowińska mówiła o kotach w worku....szkoda, że nie wiedziała, że tego kota ma przy sobe:)

40


go?ć_zenek ~go?ć_zenek (Gość)08.03.2024 14:41

Czy lewica wystawiła swojego kandydata?A może już nie istnieje w naszym okręgu?

80


Gdzie rozum? masz ra ~Gdzie rozum? masz ra (Gość)08.03.2024 16:31

Rozum tak!
Serce to tylko emocjonalne palpitacje i nadciśnienie. Proszę spędzić co robili przez ostatnie lata i do czego to doprowadziło !
Arbuzy
To nie telenowela turecka tylko życie na ziemi piotrkowskiej!

40


uuuu ~uuuu (Gość)08.03.2024 16:31

UUUU widzę, że niektórym się ulało, ale co się ludziom dziwić jak to prawda.....a już mysłałem , że Wiernicki to mój typ....no niestety kolejne rozczarowanie

30


Rodko ~Rodko (Gość)08.03.2024 16:32

Rodowicz śpiewała: " Ale to już było.....i nie wróci więcej"!!!!! nie ma mowy!

50


MZK ~MZK (Gość)08.03.2024 12:52

Wszyscy radni w tym komitecie to radni Chojniaka, zatem chcą ponownie zapewnić mu zaplecze w radzie.

153


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat