wg nowego schematu lini nr 8 osoby mieszkające w kwadracie ulic Kostromka-Sikorskiego-Armii Krajowej- Słowackiego, teraz zamiast iśc na przystanek koło Macdonald ( kościół NSJ) będą musiały iśc na dworzec Pkp aby wsiąść i pojechać na Świerczów lub Zalesic
ką. Ile osób mieszka na Osiedlu przy Dps a ile osób w kwadracie ulic przywołanym powyżej. Ktos na głowę upadł, komu miasto robi tą przysług? jeżeli mam jechać linią nr 8 to lepiej jechać Pks Opoczno. Opoczno trasę z dworca PKS do Zalesic robi w 10 minut, a linia nr 8 w 25 minut . Jeżeli tak miasto będzie robiło to za chwilę będą mogli zlikwidować linie nr8 bo nikt do nie nie wsiądzie. Kurs od ul. Słowackiego do Zalesickiej trwa 40 minut ( czterdzieści) tyle co dojazd do Łodzi.
Ciekawe w jaki sposób zmiana linii 8 poprawi obsługę domu seniora ? Nie poprawi to dojazdu do przychodni na Wolborskiej , nie poprawi dojazdu na cmentarz odwiedzić grób bliskich , ani dotarcia na Słoneczko . Co najwyżej można dojechać do schroniska po pieska lub kotka .
Zaorać te linie i tak nikt tym nie jeżdzi a autobusy sprzedać na allegro, będzie kasa dla miasta
Poprawę funkcjonowania komunikacji miejskiej ale dla kogo ?bo nie dla pasażerów
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!