metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
jak zawsze ~jak zawsze (Gość)26.02.2013 10:34

Firma Lambdar była jedyną firmą która łatała dziury profesjonalnie. Nie było mowy o żadnej fuszerce!!! Zamiast 20x 30 cm, zrobili 1x1 m i to miało rację bytu, taka naprawa się trzymała. A Peuk? No wystarczy popatrzeć na nasze ulice, jedna wielka masakra. Wszystko robione na ilość a nie na jakość. Oj bieda nam bieda. Teraz to chyba żeby sprostać piotrkowskim drogom, chyba tylko coś na gąsienicach da radę.

00


kogut ~kogut (Gość)26.02.2013 10:02

szczerze mówiąc to juz nie ma co łatac w tym mieście!!!!

00


bodek ~bodek (Gość)26.02.2013 10:07

Wraca PEUK i wszystko jasne! Niech ujawnią ile miasto zapłaciło za zerwanie kontraktu z Lambdarem i na jakiej podstawie znowu wygrał PEUK?? Przekrętów Chojniaka i spółki ciąg dalszy. Ile jeszcze??

00


Didi ~Didi (Gość)26.02.2013 10:15

"kogut" napisał(a):
szczerze mówiąc to juz nie ma co łatac w tym mieście!!!!

Masz racje , w mieście potrzebne są gruntowne remonty łatanie nie pomoże

00


Lelum ~Lelum (Gość)26.02.2013 10:26

No to PEUK już tak dziury załata że za miesiąc znowu je będą naprawiać! Znamy już tą firmę aż za dobrze

00


kogut ~kogut (Gość)26.02.2013 10:27

"bodek" napisał(a):
Wraca PEUK i wszystko jasne! Niech ujawnią ile miasto zapłaciło za zerwanie kontraktu z Lambdarem i na jakiej podstawie znowu wygrał PEUK?? Przekrętów Chojniaka i spółki ciąg dalszy. Ile jeszcze??


to było do przewidzenia ze Lambdar w tym roku nic u nas nie bedzie robił bo za drogo liczył!!!

00


ewka ~ewka (Gość)29.10.2016 15:31

Prdm firma w której ludzie muszą pracować po 24 godziny za 1600zł.

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat