metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
agnieszka ~agnieszka (Gość)19.06.2016 18:58

Takie hu..e nagłośnienie lipa Ale lepsze to niż koncerty w Piotrkowie których brak

223


Po prostu ~Po prostu (Gość)19.06.2016 19:04

Gust godny gminy Wola.

1210


ananek ~ananek (Gość)19.06.2016 19:35

De gustibus non est disputandum. Zapamiętajcie sobie każdy ma prawo chodzić tam, gdzie chce i słuchać, czego pragnie. Komentarze Wasze funta kłaków nie są warte erudyci za złotówkę.Czemu jesteście przeżarci takim jadem, przecież to wysyp kleszczy był w lasach, a nie żmij.

110


tomcio20 ~tomcio20 (Gość)19.06.2016 19:37

widzę że tu sami znawcy muzyki się wypowiadają

33


derty ~derty (Gość)19.06.2016 20:15

A głośniki Gierka pamiętają. Tragedia. Nic nie było słychać. Tylko BAAAAAASSSSSSSSS w roli głównej

82


Anonimowa Czytelniczka ~Anonimowa Czytelniczka (Gość)19.06.2016 18:41

Jakie to żałosne, że na takim badziewiu pojawiają się takie tłumy osób i to w dodatku w różnym wieku.

938


aaa.... ~aaa.... (Gość)19.06.2016 21:31

Ja nie rozumiem - skoro nie lubicie takiej muzyki to po w ogóle czytacie artykuły związane z naszą muzyką. Powiem tak odwalcie się od nas, kto lubi niech się bawi i nic wam do tego. Fajny koncert fakt nagłośnienie mogło być lesze ale to ne wina Zenka.

81


deimien ~deimien (Gość)19.06.2016 22:19

Powiem tak, choć jestem mieszkancem tego niby miasta Piotrkowa , to powiem, że byłem w Woli i choć nagłośnienie nie powalalo to nie narzekam, było wszystko ok aż milo, niestety w Piotrkowie nie można zorganizować takiej imprezy i choć przykro to pisać miasto kościoła kleryków i zero perspektyw dlatego nie rozlicze się z PIT Piotrków tylko z miastem w którym pracuję ,kiedyś coś się działo a teraz nic,dlatego ze nasi rządzący mają nas mieszkańców głęboko w d..upie i nie liczy się to, czego oczekujemy jakiś rozmaitości atrakcji, tylko po co Piotrków nie musi mieć no

63


Ziomek ~Ziomek (Gość)19.06.2016 19:57

Powiem szczerze lubię zenka ale w tym roku lipa z nagłośnieniem za dużo basu

152


szadek ~szadek (Gość)19.06.2016 23:48

ja to sie dziwie ze taka gwiazda do takiej dziury przyjechala ani parkingu dobrego tylko jakies g..niano pole skoszone z gorami i dolinami ZERO organizacjil. Ja rozumiem sprawdzanie przed wejsciem kolo sceny niestety taka ustawa ale przed wejsciem na plac takiej zenady to jeszcze nie widzialem a bywalem na roznych dniach czy koncertach. Postawili jedna budke z piwem jedna z lodami masakra nigdy wiecej

74


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat