metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
oki ~oki (Gość)11.09.2015 23:43

Kiedyś dziargali się tylko kryminaliści. Teraz dziargają się artyści.Postęp następuje tak szybko, że nie mogę nadążyć i nie wiem czy islamiści zakazujący tatuaży są zacofani, czy sztuka współczesna postępowego świata osiągnęła poziom mojego szamba.

104


snoop dragi drag ~snoop dragi drag (Gość)12.09.2015 04:09

Nooo ww kosciele bylo super! Jestem pod wrazeniem! Pelen szacunek dla czlowieka od oswietlenia i Ksiecia ktory udostepnil kwadrat. To byl off, a nie stolik z ikea!Podoba mi sie to, ze jest duzo imprez kulturalnych i mam nadzieje, ze polityka ich nie zabije :p

60


gdfrg ~gdfrg (Gość)12.09.2015 19:11

Domyślam sie,że cokolwiek by nie zrobic to ludzie i tak będą hejtowac i nie będzie sie podobało.Byłam,widziałam i niektóre tatuaże osób ze zdjęc są naprawde bardzo ładne.

82


krisz ~krisz (Gość)13.09.2015 19:11

ludzie !!! każdy ma prawo robić ze swym ciałem czy ubiorem co chce !!! każdy na swój sposób wyraża samego siebie !ja nigdy nie będę miał kolczyka w nosie czy innym miejscu co nie oznacza że inni mają nie mieć ,jeśli sprawia to przyjemność czemu NIE??!

52


gacek ~gacek (Gość)12.09.2015 09:45

Jak można tak oszpecać własne ciało. Później po latach, gdy minie ta moda i wstyd będzie się rozebrać w publicznym miejscu, usuniecie będzie i kosztowne i bolesne.

1213


Iga ~Iga (Gość)14.09.2015 13:44

Do,Nie Tatuazom, jakim musisz być człowiekiem,skoro nie znając ludzi oceniasz ich po wyglądzie,domyślam się,że w główce pustka.Zreszta każdy ma prawo robić ze swoim ciałem co chce a ciebie nie powinno to interesować

50


wytatuowany ~wytatuowany (Gość)16.09.2015 12:36

A ja się cieszę, że moje tatuaże działają jak sito na idiotów typu "NIE tatuazom!", "antytattoo", czy "oki" - mniej kretynów wśród znajomych ;)

31


NIE tatuazom! ~NIE tatuazom! (Gość)12.09.2015 11:39

Tragedia!Jak mozna tak wygladac?Ta z 8 zdjecia pracuje przy Placu Litewskim gdzie robia tatuaze!
Ohydnie wytatuowane cialo,fryzura porazka i kiedy bym jej nie widziala jak stoi przed wejsciem,pali faje!Fuj smierdzi z daleka :P

717


tutaj tutajranga19.09.2015 13:54

Jakby zamiast dwóch obowiązkowych godzin religii w szkołach była jedna godzina psychologii człowieka, to by większość zrozumiała, co to jest tatuaż i dlaczego niektórzy sobie go fundują.
No tak. Świadomym społeczeństwem trudnij sterować.

21


antytattoo ~antytattoo (Gość)13.09.2015 13:28

Jedną z ostatnich rzeczy, jaką w życiu zrobię jest spaskudzenie własnego ciała jakimś tatuażem! Fuj! Obrzydliwość!

68


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat