metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)21.06.2022 19:46

Te komentarze EP czy epi są żenujące.

123


wojciech ~wojciech (Gość)22.06.2022 08:32

To efekt lekceważenia przepisów i brawura. Dzisiaj rano jadąc do pracy trafiłem takiego baranka. Wyjeżdżając ze stacji paliw na Sulejowskiej wymusił na mnie pierwszeństwo, na rondzie Sulejowska- Wyzwolenia wymusił pierwszeństwo na pieszych na pasach, przypieczętował przejazdem na czerwonym świetle na skrzyżowaniu Kopernika- 3Maja. Dalej za nim nie jechałem. Mam kolesia nagranego i zastanawiam się nad oddaniem nagrania na policję.

80


kalimiecibyc ~kalimiecibyc (Gość)24.06.2022 11:22

To nie pierwszy nie ostatni byle samemu nie trafić na sprawcę jadąc zgodnie z przepisami. Auto się wyklepie, gorzej jak zdrowie się traci w wyniku wypadku, To żadne skarby tego nie pokryją.

20


Francesco Camonte ~Francesco Camonte (Gość)26.06.2022 18:52

Już dawno zauważyłem chamstwo niektórych kierowców mające poczatek na tym skrzyżowaniu, a kończące się na rondzie sulejowskim. Wjeżdżają na lewy pas ruchu al. Kopernika i jadą jak wariaci po to, aby na rondzie wyprzedzić tych, którzy jadą w tantym kierunku pasem środkowym. I to nie tylko piotrkowscy i okoliczni kierowcy tak jeżdżą,bo zauważyłem również łodziaków.Chamstwo nie ma granicy administracyjnej i panoszy się na każdym kroku.

00


Swojak ~Swojak (Gość)21.06.2022 19:47

Eeee lewo czy prawo skręty zielone wlazło na czerwone i odwrotnie co kto komu Piotrków to dziura która trza zasypać i zaorać.

25


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat